رونمایی از BMW 1 Series مدل ۲۰۱۵

نویسنده:

۰۴:۴۷:۳۴

برخلاف تغییرات ناچیز اتومبیل سری 6 شرکت آلمانی BMW، تغییرات اتومبیل سری 1 این شرکت واقعاً چشمگیر است و برخی تغییرات باعث بهبود آن شده است.
اسپویلر پایین این اتومبیل با ورودی‌های هوای بزرگ‌تر و کروم‌ کمتر تغییر یافته است. طراحی مجدد و درزگیری بهتر اطراف چراغ‌های جلو که شکل جدید و باریک‌تری دارند، به بهینه‌سازی جریان هوا کمک کرده و از نظر ظاهری، بهتر شده است. چراغ‌های LED حالا استاندارد هستند و دستگاه‌های کاملاً LED یک گزینه اختیاری است.

بیشتر تغییرات مهم در بخش عقب اتومبیل ایجاد شده است. چراغ‌های عقب، جدیدترین مدل شکل L برند Bavarian است. چراغ‌ها اطراف اتومبیل را می‌پوشانند و داخل دریچه تمام می‌شوند تا ظاهری بسیار جذاب‌تر ایجاد نمایند. کف اتومبیل نیز تغییرات کوچکی داشته است.

در موتور این هاچ‌بک BMW نیز تغییراتی اعمال شده است. یک موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر با چند توان مختلف 150، 190 و 224 اسب بخار ارائه شده است. برای افرادی که می‌خواهند در مصرف سوخت صرفه‌جویی کنند، 116d EfficientDynamics Plus توانی معادل 116 اسب بخار از یک موتور دیزلی توربو و 1.5 لیتری ایجاد می‌کند.

این اتومبیل طی سال 2015 در بازار اروپا و در اواخر ماه مارس در بریتانیا ارائه می‌شود. در ادامه می‌توانید این اتومبیل را با تغییرات جدیدش مشاهده کنید.

 

 
برگرفته از
BMW 1 Series
لینک کوتاه

دیدگاه