معرفی HTC One جدید در ۱ مارس

نویسنده:

۱۲:۱۲:۱۵

روز ۱ مارس در نشست خبری شرکت HTC در Mobile World Congress، با تمام محصولات و فناوری‌های جدید شرکت تایوانی HTC آشنا خواهیم شد.
دعوت‌نامه این شرکت که یک ستاره درخشان را نشان می‌دهد و از عبارت «utopia in progress» به معنای «ناکجا‌آباد در حال پیشرفت» است، اولین نشانه‌ها از آنچه قرار است ببینیم را نمایان می‌کند. با توجه به این که نمایشگاه CES امسال، زمان بسیار مناسبی برای معرفی محصولات جدید در زمینه دستگاه‌های همراه بود، Mobile World Congress احتمالاً مهم‌ترین نمایشگاه سال خواهد بود. شرکت HTC اولین شرکت سازنده دستگاه‌های اندرویدی است که تاریخ و زمان معرفی جدیدترین محصول خود را تعیین کرده است. اگرچه شرکت HTC خودش هیچ اطلاعات دیگری اعلام نکرده؛ اما به احتمال زیاد در مراسم روز 1 ماه مارس، گوشی هوشمند One جدید معرفی خواهد شد.
پرچم‌دار فعلی شرکت HTC یعنی HTC One M8 در ماه مارس سال گذشته معرفی شد و تغییری مهم برای شرکت رقم زد؛ زیرا بلافاصله پس از معرفی در بازار عرضه شد. اگر شرکت HTC همانند سال گذشته عمل کند، احتمالاً حداکثر 6 هفته دیگر نه تنها این گوشی جدید معرفی خواهد شد، بلکه می‌توانیم این گوشی جدید را در بازار نیز ببینیم. علاوه بر این گوشی هوشمند، احتمال دارد که شرکت HTC یک یا چند دستگاه پوشیدنی نیز معرفی کند؛ شرکت HTC مدتی است که در حال کار بر روی دستگاه‌های پوشیدنی تحت عنوان Under Armour است. شرکت HTC که به عنوان شرکتی که علاوه بر ساختن گوشی‌های هوشمند، برندی دارای فناوری‌های شخصی است، وعده داده که در گروه دستگاه‌های غیرعادی مانند دستگاه‌های صوتی و تصویری خانگی نیز وارد شود. جزئیات این فرآیند در سه‌ماهه اول سال 2015 مشخص خواهد شد.
 
برگرفته از
HTC One جدید
لینک کوتاه

دیدگاه