موزه‌ای از موتورسیکلت‌های هوندا + ویدیو

نویسنده:

۰۵:۳۹:۰۱

در سال 1977، David Silver یک موتورگازی هوندا مدل SS50 خرید. سال 1977 آخرین سالی بود که افراد 16 ساله در بریتانیا می‌توانستند از موتورسیکلت‌های کوچک استفاده کنند. این موتورسیکلت وی را به یکی از طرفداران هوندا تبدیل کرد. وی در سال 1986 کسب‌وکار مرتبط با هوندای خود را راه‌اندازی کرد و به خانواده هوندا پیوست.

وی با ایده ایجاد یک موزه، جمع‌آوری موتورسیکلت‌های هوندا را آغاز کرد. Silver پس از بازدید از مجموعه موتورسیکلت یک کلکسیونر غیرحرفه‌ای در Pensnsylvania، توانست 125 موتورسیکلتی که آن فرد آمریکایی جمع‌آوری کرده بود، بخرد. بدین ترتیب روند ایجاد موزه سرعت گرفت.

وی در حال ساخت یک محل مناسب برای این موتورسیکلت‌ها در Suffolk است. این مکان احتمالاً طی سال 2015 افتتاح می‌شود. در این موزه از اولین موتور Cub F که در سال 1952 افراد می‌توانستند به دوچرخه خود وصل کنند، تا دو نمونه از CB92 Benly Super Sport که نشان دادند یک دوچرخه 125 سی‌سی چقدر سریع و چقدر خوب است، اولین Fireblade یا همان CBR 900RR و موتورسیکلت اورجینال Honda Dream وجود دارد. شرکت هوندا اظهار داشته این مجموعه احتمالاً بهترین مجموعه‌ای است که خارج از موزه این شرکت در ژاپن قرار دارد.

شما می‌توانید داستان Silver را از زبان خودش در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

 

 

برگرفته از
موزه‌ موتورسیکلت‌های هوندا
لینک کوتاه

دیدگاه