احتمال ساخت دوباره «فرار از زندان» و «اکس-فایلز»

نویسنده:

۰۵:۵۳:۳۴


مدیران شبکه تلویزیونی فکس «دانا ولدن» و «گری نیومن» روز یکشنبه اعلام ‌کردند که تماشاگران این شبکه می‌توانند به بازگشت مالدر و اسکالی و مجموعه «اکس-فایلز»(X-Files) امیدوار باشند. اما به گفته نیومن، ساخت دوباره این سریال بدون حضور دو بازیگر اصلیش دیوید داچوفنی و جیلیان اندرسون امکان پذیر نیست و این کار را کمی مشکل می‌کند. داچوفنی هم اکنون مشغول کار بر روی درام تلویزیونی شبکه ان.بی.سی « Aquarius» است و اندرسون نیز دو مجموعه تلویزیونی «The Fall» و «Hannibal» را در حال پخش دارد.

نیومن اضافه کرد: "بازگرداندن این مجموعه با وجود برنامه کاری سنگین بازیگرانش کمی سخت است، اما ما در حال مذاکره هستیم." «X-Files» مجموعه تلویزیونی علمی-تخیلی/پلیسی بود که از ۱۰ سپتامبر ۱۹۹۳ تا ۱۹ مه ۲۰۰۲ در شبکه فاکس روی آنتن رفت.

همچنین با حضور دوباره ونت‌ورت میلر و دامینیک پارسل در کنار هم در سریال «The Flash»، نیومن اعلام کرد که شبکه فاکس حاضر است تا دوباره ساخت مجموعه «فرار از زندان»(Prison Break) را از سر بگیرد. دامینیک پارسل و ونت‌ورت میلر در این مجموعه نقش دو برادری که درگیر دسیسه و پاپوش می‌شوند را بازی می‌کردند.

نیومن در این مورد می‌گوید: "شایعات زیادی در مورد شروع ساخت این مجموعه پخش شده، اما ما هنوز هیچ برنامه‌ای در این مورد نداریم. ما گفته بودیم روزی دوباره مجموعه‌ «فرار از زندان» را بازخواهیم گرداند و مجموعه‌ای دیگر بر اساس این سریال خواهیم ساخت."
با این حال و با وجود مرگ مایکل اسکافیلد شخصیت اصلی در پایان مجموعه، اگر هم مجموعه جدیدی بر اساس داستان «فرار از زندان» ساخته شود، احتمالا پیش زمینه‌ای از داستان و وقایع آن خوهد بود.
فرار از زندان مجموعه تلویزیونی درام است که توسط پل شیورینگ ساخته و از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ در قالب چهار فصل و توسط شبکه فاکس پخش شد و طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کرد.

 

برگرفته از
سریال‌های خارجی
لینک کوتاه

دیدگاه