یان مک‌کلن و پاتریک استوارت در فیلم‌ جدید اکس-من حضور ندارند

نویسنده:

۱۲:۰۴:۲۰

در برنامه «لری کینگ» که پاتریک استوارت مهمان آن بود، از او پرسیده شد که آیا در فیلم جدید این مجموعه «اکس-من: اپوکالیپس»-که در سال 2016 اکران خواهد شد-ظاهر می‌شود یا نه؟ و او پاسخ داد که نقش او(پروفسور اکس) و یان مک کلن(مگنیتو) از فیلمنامه این فیلم حذف شده‌اند.

به گزارش یاهو، در فیلم جدید «اکس-من: اپوکالیپس» ما بار دیگر بایگران دو فیلم قبلی جیمز مک‌آووی(پروفسور اکس جوان)، مایکل فسبندر(مگنیتو جوان) و جنیفر لارنس(میستیک جوان) را در کنار هم خواهیم دید. این فیلم به نوعی سه گانه‌ای را همراه را دو فیلم قبلی «اکس-من: اولین کلاس» و «اکس-من: روزهای گذشته آینده» رقم خواهد زد.

استوارت در برنامه لری کینگ گفت: "شب گذشته اطلاعات زیادی در مورد فیلم به من دادند. ما در فیلم جدید در مورد زندگی گذشته کاراکترهای چارلز و اریک بیشتر و بیشتر خواهیم دانست و به همین دلیل من فکر نمی‌کنم که برای نقش‌های ما که مربوط به دوران کهنسالی این شخصیت‌هاست، جایی وجود داشته باشد."

با این حال طرفداران این مجموعه همچنان می‌توانند امیدوارند باشند تا این دو بازیگر کهنه‌کار و دوست داشتنی را در نقش شخصیت‌های محبوبشان، در فیلم‌های احتمالی آینده اکس-من، ببینند.

اولین فیلم «اکس-من» به کارگردانی برایان سینگر در سال 2000 اکران شد. تا کنون ۷ فیلم از این سری فیلم‌ها به نام‌های «اکس-من» ، «اکس ۲: مردان متحد»، «اکس-من: آخرین ایستادگی» ، «خاستگاه اکس-من: ولورین» ، «اکس-من: اولین کلاس» ، «ولورین» (فیلم ۲۰۱۳) و «اکس-من: روزهای گذشته آینده» ساخته شده‌اند. این فیلم ها بر اساس کتاب کمیک مردان اکس ساخته شده است.

 

برگرفته از
X-MEN
لینک کوتاه

دیدگاه