تحصیلات هنری کیت میدلتون

نویسنده:

۱۰:۰۴:۰۸

به گزارش «اکسپرس» کیت میدلتون و پرنس ویلیام هر دو تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه سنت اندروز آغاز کردند؛ هرچند که پرنس ویلیام به رشته جغرافی تغییر رشته و تحصیل آن را ادامه داد.
دانش و تحصیلات کیت میدلتون و اشتیاق او به هنر، در انجام وظایفش به عنوان یکی از اعضای خاندان سلطنتی بریتانیا کمک زیادی کرده است. او هم اکنون در موسسه خیره «اتاق هنر» (The Art Room) شرکت دارد. او با همکاری در این پروژه، به مدرسه‌ها و کلاس‌های سراسر انگلیس سر می‌زند و با دانش آموزانی که مشکلات روحی و اخلاقی دارند کار کرده و کمک می‌کند تا آن‌ها شخصیتشان را به وسیله هنر بروز دهند.

او و پرنس ویلیام همواره می‌گویند که تمامی نقاشی‌هایی که طرفدارانشان از آن‌ها تصویر می‌کنند-حتی عجیب ترینشان که کم هم نیستند- را دوست دارند و کیت میدلتون لیستی از 10 نقاش تنظیم کرده تا با آن‌ها کار کند.

کیت میدلتون استعداد خوبی نیز در زمینه عکاسی دارد؛ او قبل از ازدواجش در شرکت اجرای مجلاس و مهمانی «Party Pieces» که متعلق به پدر و مادرش است، به عنوان عکاس فعالیت می‌کرده است. او همواره برای سلیقه خوب و مشارکتش در پروژه‌های هنری مورد تحسین قرار گرفته و همیشه با انتخاب خوب لباس‌هایش به عنوان یکی از خوش پوش‌ترین سلبریتی‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.

او و پرنس ویلیام در 29 آوریل سال 2011 ازدواج کردند و فرزند آن‌ها پرنس جورج دو سال دارد. آن‌ها هم اکنون منتظر تولد دومین فرزند خود هستند.
 

برگرفته از
کیت میدلتون
لینک کوتاه

دیدگاه