پخش فیلم «مصاحبه» از شبکه نتفلیکس

نویسنده:

۰۴:۰۰:۱۸

به گزارش ورایتی نتفلیکس شبکه پخش آنلاین، اواخر سال میلادی گذشته با شرکت سونی پیکچرز وارد مذاکره شد تا اجازه پخش آنلاین این فیلم را برای مشترکانش بگیرد. روز سه شنبه، نتفلیکس این خبر را تأیید و اعلام کرد که «مصاحبه» از 24 ژانویه برای دیدن در دسترس مشترکانش در آمریکا و کانادا خواهد بود.

این اخبار در حالی اعلام می‌شود که چندی پیش شرکت سونی اعلام کرد که رقم فروش دیجیتال فیلم «مصاحبه» با بیش از 5.8 میلیون فروش و اجازه آنلاین،  به 40 میلیون دلار رسیده است. این رقم، این فیلم را به پرفروش‌ترین فیلم ارائه شده در فرمت دیجیتال و آنلاین تبدیل کرده است. «مصاحبه» ماه گذشته بعد از 4 روز عرضه آنلاین بیش از 15 میلیون دلار فروخت و رکورد جدیدی را برای شرکت سونی بر جای گذاشت.

فیلم کمدی «مصاحبه» که ست روگن و جیمز فرانکو در آن به ایفای نقش می‌پردازند، داستان دو خبرنگار  دست و پا چلفتی و سطح پایین است که از طرف CIA مأمور می‌شوند تا رهبر کره شمالی را به قتل برسانند. این فیلم قرار بود تا روز کریسمس اکران شود اما با وقوع یک حمله سایبری گسترده به شرکت سونی پیکچرز و افشای مدارک و ای‌میل‌های رسواکننده و تهدید به انجام عملیات تروریستی، اکران گسترده این فیلم لغو شد.

با این حال کمپانی سونی این فیلم را در 300 سینمای محدود و مستقل به نمایش گذاشت و آن‌ را به صورت آنلاین در گوگل پلی، یوتیوب و آیتونز برای فروش و اجاره پخش کرد. تا روز 27 دسامبر، این فیلم بیش از 2 میلیون بار دانلود شد.

 

برگرفته از
The Interview
لینک کوتاه

دیدگاه