بردلی کوپر و رژیم ۸۰۰۰ کالری در روز!

نویسنده:

۰۶:۱۵:۴۲

بردلی کوپر بازیگر مشهور هالیوود، برای ایفای نقشش در فیلم «تک تیرانداز آمریکایی» هر روز 4 برابر میزان توصیه شده کالری، غذا مصرف می‌کرده است. او برای بازی در نقش افسر نیروی دریایی ارتش آمریکا «کریس کایل افسانه‌ای» بیش از 18 کیلو به وزن خود اضافه کرده و برنامه سخت ورزشی را در پیش گرفته بوده است.

نویسنده و تهیه کننده فیلم «تک تیرانداز آمریکایی» جیسن هال به مجله پیپل گفت: "بردلی کوپر حدود هر 55 دقیقه یک بار چیزی می‌خورد و در هر روز مقداری برابر با 8000 واحد کالری دریافت می‌کرد! او با مربی شخصیش که بسیار هم سختگیر بود کار می‌کرد. فکر می‌کنم بردلی برای چندین ماه 4 ساعت در روز سخت ورزش می‌کرد و می‌خواست که افزایش وزن و بدن‌سازی را کاملا طبیعی انجام دهد و از هیچ هورمون و استروید و دارویی استفاده نکند."

بردلی کوپر علاوه بر کار کردن بر روی ظاهر، برای ساعت‌ها فیلم‌های مستند و واقعی گرفته شده از کریس کایل را مشاهده کرده تا کاملا او را هر چه نزدیکتر به واقعیت به تصویر بکشد و حتی با یک مربی صدا نیز دو بار در روز تمرین می‌کرده تا لحن و صدایی مانند او داشته باشد.

جیسن هال اضافه می‌کند: "لحظه‌هایی بود که وقتی او در زاویه‌های خاصی قرار می‌گرفت و بازی می‌کرد، درست مانند این بود که کریس کایل واقعی جلوی ما قرار گرفته است. من که از پشت مونیتورها فیلمبرداری را می‌دیدم، واقعا تحت تأثیر قرار می‌گرفتم و موهایم راست می‌ایستاد."

بردلی کوپر در رشته بهترین بازیگر مرد در مراسم جوایز اسکار امسال نامزد شده و با دو بازیگر انگلیسی بندیکت کامبربچ(بازی تقلید) و ادی ردمین(نظریه همه چیز) برای دریافت این جایزه که برنده آن ماه آینده مشخص خواهد شد، به رقابت می‌پردازد.

 

برگرفته از
بردلی کوپر
لینک کوتاه

دیدگاه