آل استارهایی با طرح آثار اندی وارهول!

نویسنده:

۱۱:۳۶:۳۱


شرکت کفش‌سازی محبوب کانورس با همکاری بنیاد اندی وارهول، کفش‌هایی با طرح‌های معروف و مشهور این هنرمند از جمله طرح‌های قوطی‌های سوپ، تبلیغات و تکه‌های روزنامه، آثار اصلی او، تولید خواهد کرد. قسمتی از سود بدست آمده از این فروش این کفش‌ها که در ماه فوریه برای فروش عرضه خواهند شد، به بنیاد اندی وارهول تعلق می‌گیرد.

اَندی وارهول متولد ۶ اوت سال ۱۹۲۸  بود و در ۲۲ فوریه سال ۱۹۸۷ درگذشت. او هنرمند، نویسنده و فیلم‌ساز پیشرو آمریکایی و از بنیان‌گذاران هنر پاپ دهه ۱۹۵۰ در ایالات متحده بود. او شناخته شده‌ترین چهره هنر پاپ و دارای اندیشه‌های بسیار آوانگارد بود.

با این حال این اولین باری نیست که هنر وارهول بر روی این کفش‌های محبوب و همه پوش قرار می‌گیرد. گفته شده که او در دهه 1980 بر روی جفتی از کفش‌های آل استار چاپ دستی زده است و در طول حرفه هنری‌اش، همه نوع کفشی را در آثارش گنجانده است.

دامیان سیلور، مدیر بخش طراحی کانورس آل استار می‌گوید: "اندی وارهول هنر خود را با الهام از فرهنگ پاپ آمریکا و چهره‌های شاخص آن می‌آفرید، و پیشگامی در استفاده از کفش‌های آل استار چاک تیلور به عنوان بومی سفید برای خلق آثار هنری بود. از این تاریخچه مشترک است که همکاری ما با بنیاد وارهول متولد شده است."

این مجموعه هر دو نوع کفش‌های ساق بلند و بدون ساق آل استار را شامل می‌شود و قیمت آن‌ها از 35 تا 90 دلار  متفاوت و به صورت آنلاین و در فروشگاه‌ها در دسترس خواهند بود.
اینکه این کفش‌ها بین مشتریان و طرفداران آل استار و یا آثار اندی وارهول محبوبیت پیدا خواهند کرد یا نه، باید منتظر ماند و دید.

 
برگرفته از
اندی وارهول
لینک کوتاه

دیدگاه