نیکلاس کیج و «شکارچی بن لادن»

نویسنده:

۱۰:۲۰:۳۹


نیکلاس کیج، بازیگر 51 ساله هالیوودی در فیلمی جدید در نقش «گری فالکنر» یک کارگر ساختمانی اهل کلرادو که یازده بار به پاکستان سفر کرده تا اسامه بن لادن، رهبر القاعده را دستگیر کند، بازی خواهد کرد.

این فیلم که «ارتش تک نفره»(Army of One) نام دارد، بر اساس داستان فالکنر که با جزییات در مقاله مجله «جی.کیو» چاپ شده است، ساخته می‌شود. کارگردانی این فیلم را «لری چارلز» کارگردان کمدی‌هایی چون «بورات»(Borat)، «برونو»(Bruno) و «دیکتاتور»(The Dictator) بر عهده گرفته است.

به گزارش هالیوود ریپورتر، این کارگردان که قبلا در مجموعه نویسندگان سریال تلویزیونی کمدی «ساین‌فلد» فعالیت می‌کرده، با شرکت تولید فیلم «TWC-Dimension»، کمپانی تازه تأسیس دو تهیه کننده هالیوودی «باب» و «هاروی واینستاین» قرار داد بسته و این فیلم توسط این شرکت تولید خواهد شد.

گری فالکنر که زندگی او داستان این فیلم است، در سال 2010 و هنگامی که مشغول انجام مأموریت تک نفره خود برای پیدا کردن و کشتن بن لادن بود، توسط پلیس محلی در یک بیشه دستگیر شد. او همراه خود تنها یک چاقو، یک تفنگ و یک جفت عینک دید در شب داشت. گفته می‌شود که او در زمان بازداشت خود گفته: "من فکر می‌کنم که اسامه بن لادن دلیل تمام خون و خون ریزی‌ها و کشتارها در دنیاست، و من می‌خواهم او را بکشم."

این ماجراجوی عجیب غریب با موهای دم اسبی‌اش که لقب «رمبوی کوهستان سنگی» را نیز گرفته، برای نامیدن بن لادن به اسم «بینی بوی» در برنامه‌های تلویزیونی آمریکایی چون «The Early Show»، «The View»، « Letterman» و فاکس نیوز شناخته شده است.
 

برگرفته از
نیکلاس کیج
لینک کوتاه

دیدگاه