سرگرمی با بازی مخفی در مرورگر کروم، هنگام قطع اینترنت!

نویسنده:

۰۸:۰۳:۲۹

اما به تازگی  کشف شده این موجود جذاب، ستاره یک بازی مخفی بی پایان در دل مرورگر کروم است که می‌توانید با موبایل، تبلت یا کامپیوتر مشغول انجام آن شوید. 
 
جالب اینجا است که گفته می‌شود دلیل انتخاب تی‌رکس درنده برای آیکون این بخش از مرورگر آن است که تی‌رکس دستهای کوتاهی داشته و معمولا چیزهای زیادی از دسترس و توانش خارج بوده.  کروم هم هنگام قطعی شبکه اینگونه ناتوانی خود را در دستیابی به اینترنت به نمایش می‌گذارد.
 
برای فعال کردن این بازی روی کامپیوتر، تنها کافی است کارت شبکه دستگاه‌تان را خاموش کرده و سعی کنید سایتی را در مرورگر کروم باز کنید. هنگامی که این تی‌رکس درنده روی صفحه ظاهر شد، دکمه اسپیس را بزنید تا بازی آغاز شود.  تی‌رکس دوی ماراتن بی پایانی را آغاز می‌کند و وظیفه شما است که با پرش‌های به موقع، از تصادف وی با کاکتوسهای خطرناک جلوگیری کنید. این پرشها با زدن دکمه اسپیس اعمال می‌شوند.
 
و البته این بازی جاوااسکریپتی تنها روی کامپیوتر در دسترس نیست. بلکه روی ابزارهای اندرویدی هم می‌توان اینترنت را قطع کرده، کروم را باز کرد و به ملاقات دایناسور کوچولو رفت. برای شروع بازی تنها کافی است روی تی‌رکس تپ کنید تا بازی شروع شود. برای هر پرش هم دوباره یک تپ نیاز است.
 
 
برگرفته از
سرگرمی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “سرگرمی با بازی مخفی در مرورگر کروم، هنگام قطع اینترنت!”