Borderlands: The Handsome Collection همراه با یک روبات واقعی برای نسل هشتم + ویدیو

نویسنده:

۱۲:۴۰:۴۹

این باندل که 59.99 دلار قیمت دارد، Borderlands: The Pre-Sequel و Borderlands 2 را با رزولیشنی بالاتر، ویژگی‌های بصری بهتر و مد 4نفره آفلاین به روی صفحه کنسول‌های جدید می‌آورد.

این عنوان همچنین از قابلیت Cross Save بر روی نسخه‌های پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن ویتا پشتیبانی می‌کند. این ویژگی بدین گونه است که به شما اجازه می‌دهد فایل‌های ذخیره خودتان را از کنسول‌های قبلی همانند پلی‌استیشن 3 به کنسول‌ نسل جدید خودتان انتقال دهید.

همچنین این باندل شما تمامی متحویات اضافه‌ای که برای Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel منتشر شده، است.
2K Games همچنین بسته‌های محدودی از این باندل را به بازار عرضه می‌کند که شامل یک RC Claptrap(نام روبات معروف سری Borderlands) خواهد بود. ویدیو این روبات را در انتهای خبر می‌توانید مشاهده کنید.

2K Games در مورد این ربات توضیح می‌دهد: "Claptrap از طریق یک اپلیکیشن بر روی موبایل کنترل می‌شود و با حرکت روی یک چرخ می‌تواند به تمامی جهات حرکت کند. Claptrap همچنین می‌تواند همانند کاراکترش در بازی صحبت کند و تصاویر انتقالی از چشمی خود را به موبایل استریم و انتقال دهد."

مشتاقان و طرفداران می‌توانند این بسته را که تنها 5000 نسخه از آن به بازار عرضه می‌شود را با صرف هزینه 399 دلار خریداری نمایند.

 
 
برگرفته از
Borderlands: The Handsome Collection
لینک کوتاه

دیدگاه