بازیگران هالیوود و رژیم‌های غذایی

نویسنده:

۰۵:۲۳:۵۰

کریستین بل در «Batman»
کریستین بل برای بازی در نقش شوالیه تاریک کریستوفر نولان، با داشتن رژیم غذایی با پروتئین بالا و تمرینات بدنی سخت، 45 کیلو به وزن خود اضافه کرد؛ اما با نظر کارگردان او مجبور شد 9 کیلو از این وزن را دوباره کم کند. بل قبل از بازی در این فیلم، برای بازی در فیلم «ماشینیست» رژیمی سخت گرفت و با خوردن تنها سیب و قهوه، حدود 20 کیلو کم کرد.
تام هنکس در «Castaway»
تولید فیلم Castaway برای یک سال به تعویق افتاد تا تام هنکس، ستاره این فیلم بتواند به وزن مناسب برای بازی در این فیلم برسد. او برای این نقش حدود 22 کیلو کم کرد و رژیم او تنها شامل خرچنگ، نارگیل و شیره نارگیل می‌شد.

اشتون کوچر در «Jobs»
اشتون کوچر قبل از اینکه در این فیلم به بازی در نقش استیو جابز بپردازد، از رژیم میوه‌خواری او پیروی و نزدیک به 9 کیلو کم کرد، اما پس از آن برای مدت مختصری در بیمارستان بستری شد.

رابرت دنیرو در «Raging Bull»
رابرت دنیرو برای بازی در این فیلم که بر اساس زندگی واقعی یک بوکسور به نام «جیک لاموتا» ساخته شده، 27 کیلو اضافه کرد. او برای بازی در این نقش تمرینات ورزشی سخت انجام داد و حتی در سه مسابقه بوکس واقعی شرکت کرد و در دو مسابقه پیروز شد.

آن هاتاوی در «بینوایان»
این هنرپیشه برای بازی در نقش فنتین بینوا در طی تنها 3 هفته و قبل از شروع فیلم‌برداری 4 کیلو کم کرد. سپس در حین فیلم برداری 6 کیلوی دیگر نیز با گرفتن رژیم «خمیر بلغور جو» از دست داد.

متیو مک کاناهی در «Dallas Buyers Club»
متیو مک کاناهی برای بازی در نقش رون وود روف، با رژیمی که شامل یک قاشق غذاخوری پودینگ نشاسته ساگو(مانیوک)، کوکای رژیمی و مرغ می‌شد، 21 کیلو کم کرد.

رنی زلوگر در «خاطرات بریجیت جونز»
این بازیگر برای بازی در نقش این دختر عجیب سی و چند ساله، نزدیک به 9 کیلو اضافه کرد و از سایز 4 به سایز 14 رسید.

مت دیمن در «The Informant»
مت دیمون برای بازی در این فیلم حدود 13 کیلو اضافه کرد و رژیم نه چندان سخت او شامل غذاهای پرچربی مثل استیک و چیپس می‌شد.

ناتالی پورتمن و میلا کونیس در فیلم «Black Swan»
ناتالی پورتمن و میلا کونیس هرکدام برای بازی در این فیلم حدود 9 کیلو از دست دادند. پورتمن بعدها توضیح داد که این کاهش وزن، بیشتر در اثر انجام تمرینات سخت باله‌ بوده است.

 
برگرفته از
رژیم‌های غذایی
لینک کوتاه

دیدگاه