حضور ستاره مجموعه «مردگان متحرک» در فیلم ترسناک «The Boy»

نویسنده:

۱۲:۲۵:۴۳

فیلم «پسر» توسط ویلیام برنت بل(The Devil Inside)کارگردانی می‌شود و احتمالا فیلم‌برداری آن در ماه مارس و در بریتیش کلمبیا آغاز خواهد شد.

فیلم‌نامه این فیلم که توسط استیسی مِنِر نوشته شده، داستان یک پرستار بچه(با بازی لورن کوهان) است که وظیفه مراقبت از یک عروسک انسان نما توسط یک زوج عجیب به او سپرده می‌شود. این زوج از این عروسک برای کنار آمدن با مرگ پسر کوچکشان استفاده و با آن مثل یک بچه واقعی رفتار می‌کنند؛ اما پرستار در پی وقوع اتفاقاتی عجیب متقاعد می‌شود که این عروسک زنده است.
کوهان در مجموعه‌های تلویزیونی چون «سوپرنچرال»، «چاک» و «خاطرات خون آشام» بازی کرده، اما او مهم‌ترین نقش خود را در سریال اکشن/هیجانی «مردگان متحرک» ایفا می‌کند. او در این سریال از فصل دوم به عنوان یک شخصیت کلیدی حضور داشته است. مردگان متحرک از روز 8 فوریه بار دیگر پخش خود را آغاز خواهد کرد.

با اینکه کوهان قبلا در فیلم‌های سینمایی نیز بازی کرده است، این اولین باریست که او در نقش یک شخصیت اصلی ایفای نقش می‌کند. هیچکدام از بازیگران مجموعه محبوب مردگان متحرک، تا به حال در فیلم‌های بزرگ هالیوودی حضور نداشته‌اند.

مردگان متحرک مجموعه تلویزیونی درام و ترسناک، از روی کتاب مصوری با همین نام نوشته رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی ادلرد ساخته شده‌است. پخش این مجموعه از ۳۱ اکتبر ۲۰۱۰ از شبکه کابلی ای‌ام‌سی در آمریکا آغاز شد و هم‌اکنون فصل پنجم این سریال در حال پخش است. در ۷ اکتبر ۲۰۱۴ اعلام شد که فصل ۶ این سریال هم در دست ساخت است.

این مجموعه با اقبال عمومی مواجه شده و نامزد جایزه‌های متعددی از جمله نامزد جایزه انجمن نویسندگان آمریکا و جایزه گلدن گلاب برای بهترین مجموعه تلویزیونی نیز گشته است. قسمت اول فصل چهارم توانست رکورد پر بیننده ترین سریال درام تاریخ را بشکند اما پس از آغاز فصل پنجم این مجموعه در رتبه‌بندی نیلسن (Nielsen ratings) توانست رکورد قبلی خود را تغییر دهد؛ دست یافتن به ۱۷،۳ میلیون بیننده برای قسمت نخست فصل پنجم که آن را به پربیننده‌ترین سریال درام تاریخ تبدیل کرد.
 

برگرفته از
لورن کوهان
لینک کوتاه

دیدگاه