فروش اتومبیل مستر بین

نویسنده:

۰۹:۰۷:۵۰

این کمدین معروف تاکنون چندین بار در مسابقات Goodwood Revival شرکت داشته و یک‌بار در این مسابقات دچار حادثه شده است. این کمدین اگر در حال مسابقه با اتومبیل یا ایفای نقش نباشد، در حال راندن یک اتومبیل McLaren F1 به رنگ ارغوانی است. با این حال، حالا قصد دارد این اتومبیل فوق‌سریع را بفروشد. وی این اتومبیل را با قیمت ۱۲ میلیون دلاری به فروش گذاشته است.

Atkinson در سال ۱۹۹۷ این اتومبیل Mclaren را خریداری کرد و از آن زمان تاکنون حداقل دو بار با آن تصادف کرده است. بار اول با سرعت پایین و با یک Austin Metro در سال ۱۹۹۹ تصادف کرد؛ اما بار دوم در سال ۲۰۱۱، تصادف سختی داشت. طبق گزارش Western Daily Press بریتانیا، بخش McLaren Special Operations هزینه بازسازی F1 را در آن زمان ۹۱۰٬۰۰۰ پوند برآورد کرده بود که شرکت بیمه این مبلغ را پرداخت کرد.

حالا این اتومبیل با کارکرد ۴۱٬۰۰۰ مایل توسط شرکت Taylor and Crawley به فروش گذاشته شده است؛ اما تصویری از این اتومبیل در وب‌سایت این شرکت وجود ندارد. صاحب شرکت Taylor and Crawley در این رابطه گفت: «من فکر می‌کنم Rowan از تمام لحظاتی که داخل F1 بود، به جز تصادفاتی که داشته است، لذت برده و احتمالاً پس از فروش آن، پشیمان خواهد شد».

مطمئناً قیمت این اتومبیل بسیار بیشتر از حد معمولی تعیین شده است. نمونه‌ای از این اتومبیل در بریتانیا در سال ۲۰۱۲ با قیمت ۵٫۶ میلیون دلار فروخته شده و مدل GTR آن در سال ۲۰۱۴ با قیمت ۵٫۲۸ میلیون دلار به فروش رفته است.
 

برگرفته از
اتومبیل مستر بین
لینک کوتاه

دیدگاه