جولیا رابرتز در فیلم «Batkid» بازی می‌کند

نویسنده:

۱۲:۳۸:۱۹

به گزارش هالیوود ریپورتر، جولیا رابرتز در فیلمی جدید که بر اساس داستان واقعی «مایلز اسکات» کوچک 6 ساله که به نام «پسرخفاشی»(Batkid) هم شناخته می‌شود و از بیماری سرطان نجات یافته، بازی خواهد کرد.

رابرتز تهیه کنندگی این فیلم را که بر اساس یک فیلم مستند ساخته دانا ناکمن ساخته می‌شود را بر هم عهده گرفته است. این فیلم مستند «پسرخفاشی آغاز می‌کند: آرزویی که توسط جهان شنیده شد» نام دارد و این آخر هفته در فستیوال «اسلم دنس 2015»(Slamdance 2015) به نمایش درآمد. سازنده این فیلم که یکی دیگر از تهیه کنندگان فیلم جدید نیز هست می‌گوید: "اینکه خانم رابرتز و تیمش فیلم ما را دیده‌اند و تصمیم گرفته‌اند که وقت و ظرفیت بالای خلاقانه خود را در اختیار آن قرار بدهند تا بالاترین تعداد مخاطب و تماشاگر داستان مایلز و آن واقعه خاصی که در دنیا مشهور شد را بدانند و به آن اندازه که ما آن را دوست داریم، به آن عشق بورزند، برای من بسیار شادی‌آور است."

مایلز اسکات در نوامبر سال 2013، در طی یک پروژه بزرگ که توسط بنیاد «آرزو کن» اجرا شد در نقش «پسرخفاشی» بازیکرد و شهر سان فرانسیسکو را نجات داد. بیش از 20000 نفر در خیابان‌های این شهر ایستادند تا این کودک خردسال را که لباس مرد خفاشی را بر تن داشت تماشا کنند؛ او در این عملیات بانویی را نجات داد، دزدی یک بانک را متوقف کرد و به تعقیب «پنگوئن» شخصیت منفی داستان بتمن پرداخت.

اسکات که در شمال کالیفرنیا زندگی می‌کند، در حال بهبودی از سرطان خونی حاد است که در 18 ماهگی وجود آن در بدنش تشخیص داده شد. هنوز مشخص نیست که رابرتز در این فیلم چه نقشی را بازی می‌کند، اما نقش مادر اسکات، گزینه احتمالی است.
 

برگرفته از
Batkid
لینک کوتاه

دیدگاه