فیلم‌های سینمایی را آنلاین ببینید

نویسنده:

۱۱:۰۷:۴۲

طی دهه‌های گذشته تاثیر سینما و تلویزیون در زندگی بشر به شکل فزاینده ای رو به افزایش بوده است، از ساخت نخستین فیلم‌ها و پخش آن توسط دستگاه آپارات بر پرده سینماهای قدیمی گرفته تا دنیای تلویزیون های سه بعدی، دی وی دی ها و ابزارهای هوشمند و اکنون همگام با پیشرفته ترین فناوری روز دنیا، آپارات فیلیمو برای نخستین بار در ایران با ارائه طیف بسیار گسترده‌ای از فیلم‌های سینمایی برتر ایران و جهان، اقدام به پخش آنلاین آنها نموده است.
 
این خدمات بر بستر آپارات (بزرگ ترین و سریع‌ترین سرویس اشتراک ویدیوی کشور) ارائه شده و شما به راحتی می‌توانید فیلم‌های مورد علاقه خود را با استفاده از اینترنت بر روی تلفن همراه، رایانه شخصی، تبلت و تلویزیون های هوشمند مشاهده کنید.

از نکات جالب توجه آپارات فیلیمو این است که کیفیت پخش را باتوجه به سرعت اینترنت شما به صورت هوشمند تنظیم می کند و با استفاده از این فناوری شما فیلم ها را بدون مواجه شدن با بافرینگ یاهرگونه قطعی درپخش،به صورت نرم وروان خواهید دید.

با توجه به نیاز این خدمات در کشور، آپارات اقدام به طراحی این سرویس و ارائه طیف بسیار گسترده ای از فیلم‌های سینمایی ایران و جهان نمودهاست.
آپارات فیلیمو قصد دارد علاوه بر فیلم های سینمایی، به زودی سریال های تلویزیونی، برنامه های شبکه خانگی و … را نیز به خدمات خود اضافه کند.
لازم به ذکر است حق کپی رایت مولفان در aparatfilimo.com رعایت شدهاست.
ارائه ی این سرویس کاملا بر بستر وب و اینترنت (OTT) می باشد.
این خدمات بر روی  www.aparatfilimo.comقابل رویت است.
 

برگرفته از
آپارات فیلیمو
لینک کوتاه

دیدگاه