حضور «اما واتسون» در فیلم «دیو و دلبر»

نویسنده:

۱۱:۴۸:۲۵

اما واتسون بازیگر انگلیسی که با بازی در نقش «هرمیون گرنجر» در مجموعه فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید، در سال 2011 برای اولین بار برای بازی در این نقش انتخاب شد و حالا خبر حضور او در این نقش 100درصد تأیید شده است.

بیل کاندن (کارگردان توایلات: سپیده دم) کارگردانی این اقتباس زنده را بر عهده گرفته و استفن چباسکی(که با اما واتسون در فیلم «مزایای سر به زیر بودن» همکاری کرده) فیلم‌نامه این فیلم را می‌نویسد.

اما واتسون روز گذشته در صفحه رسمی فیس بوکش نوشت: "من بالاخره می‌توانم اعلام کنم که نقش بل را بازی می‌کنم! این فیلم یکی از خاطره‌انگیزترین فیلم‌های دوران کودکی من است و نمی‌توانم باور کنم که حالا خودم آهنگ‌های این انیمیشن را می‌خوانم و با آن‌ها می‌رقصم! کودک 6 ساله درون من روی ابرها سیر می‌کند، حالا باید کلاس‌های آواز را شروع کنم و نمی‌توانم بیشتر از این صبر کنم تا شما هم مرا در این نقش ببینید!"

به گزارش Wrap، اما واتسون در ابتدا قرار بود تا این نقش را در اقتباس زنده «دیو و دلبر» که کمپانی وارنر قصد ساخت آن را به کارگردانی گیلرمو دل تورو داشت، بازی کند، اما با کنسل شدن کامل این پروژه، کمپانی وارنر تمامی حقوق را به دیسنی واگذار کرد و اجازه بازی به واتسون را در فیلم دیسنی داد.
تولید این فیلم در طی سال جاری آغاز می‌شود اما هنوز هیچ جزییات دیگری در مورد بقیه بازیگران اعلام نشده است.
اقتباس زنده دیسنی از داستان زیبای خفته «ملفیسنت» که آنجلینا جولی در آن بازی کرده است، فروش بالایی در گیشه‌ها داشت و انتظار می‌رود که دو فیلم بعدی دیسنی، «سیندرلا» و «کتاب جنگل» نیز به موفقیتی مشابه دست پیدا کنند.

«دیو و دلبر» انیمیشن خاطره انگیز دیسنی در سال 1991 اکران شد و بیش از 375 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. این انیمیشن در بخش «بهترین فیلم» نامزد دریافت جایزه اسکار آن سال شد.
 

برگرفته از
اما واتسون
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “حضور «اما واتسون» در فیلم «دیو و دلبر»”