آیا جانی دپ به پایان روزهای درخششش در سینما نزدیک می‌شود؟

نویسنده:

۱۲:۰۱:۵۰

جانی دپ در فیلم «مورتدکای»(Mortdecai)، در نقش یک دلال هنری عجیب و غریب که در جستجوی یک تابلوی نقاشی دزدیده شده است، بازی می‌کند. اما به نظر می‌رسد این فیلم(که توسط کماپنی لایِنزگِیت ساخته شده)، هیچ نتوانسته نظر منتقدان و تماشاگران را به خود جلب کند.

مورتدکای، عنوان کم‌فروش‌ترین فیلمی که جانی دپ در 15 سال گذشته در آن یک نقش اصلی را بازی کرده، از آن خود کرده است. این فیلم شکست فیلم‌های اخیر او مانند «برتری»(Transcendence) محصول سال 2014 و «تکاور تنها»(The Lone Ranger) محصول سال 2013 را تکرار کرد. اگر فیلم «درون جنگل»(Into The Woods) که جانی دپ در آن نقش گرگ را بازی می‌کند در نظر نگیریم، این پنجمین فیلم پیاپی جانی دپ است که در اکران‌های افتتاحیه با شکست مواجه می‌شود.

به نظر می‌رسد که روزهای درخشش این بازیگر در نقش‌های عجیب و غریب و ماندگاری چون ادوارد دست قیچی و سویینی تاد که او را به شهرت جهانی و محبوبیت فوق العاده‌ای رساند، گذشته باشد. فیلم بعدی او، «Yoga Hosers»  داستان کارآگاهی است که به کمک چند علاقه‌مند به یوگا به جنگ یک روح خبیث باستانی می‌رود.

اما ممکن است جانی دپ بار طعم دیگر موفقیت در گیشه‌ها را با بازی در دو فیلم «آلیس در سرزمین عجایب 2» و «دزدان دریایی کاراییب 5» که برای اکران در سال‌های 2016 و 2017 برنامه ریزی شده‌اند، بچشد. با این حال به نظر می‌رسد که میزان فروش فیلم‌ها برای جانی دپ این بازیگر 51 ساله، اصلا مهم نباشد؛ او سال گذشته گفت که «هیچ اهیمتی به فروش فیلم‌ها در باکس آفیس نمی‌دهد.»
 

برگرفته از
جانی دپ
لینک کوتاه

دیدگاه