ارائه قابلیت‌های جدید در توییتر

نویسنده:

۰۳:۰۲:۱۱

این شرکت اعلام کرد که از ارسال پیام‌های گروهی برای ۲۰ نفر از دوستان و قابلیت ضبط ویدئو به صورت مستقیم از طریق اپلیکیشن توییتر پشتیبانی می‌کند. این قابلیت‌ها طی یک خبر در وبلاگ رسمی توییتر اعلام شد. از این پس، قابلیت ارسال پیام گروهی بخشی از سیستم پیام‌رسانی مستقیم است. بدین طریق کاربران می‌توانند مستقیماً به گروه بزرگ‌تری از کاربرانی که به یک توییت جدید پاسخ داده‌اند یا یک توییت مشهور را مجدداً ارسال کرده‌اند، پاسخ دهند.

جالب است بدانید لازم نیست افرادی که در گروه حضور دارند، برای این که در پیام موردنظر وجود داشته باشند، همدیگر را دنبال (Follow) کنند. زمانی که کاربری در یک پیام گروهی وجود دارد، یک نوتیفیکیشن دریافت خواهد کرد. احتمالاً این قابلیت برای برندهایی که از توییتر به عنوان ابزاری برای خدمات‌رسانی به مشتریان استفاده می‌کنند، بسیار مناسب خواهد بود. به عنوان مثال، یک گزارش خدمات‌رسانی به مشتریان می‌تواند به ۲۰ نفر که شکایت مشابهی مانند قطع برق در منطقه خاصی از کشور را ارسال کرده‌اند، پاسخ دهد.

علاوه بر ارسال پیام گروهی، یک قابلیت جدید برای ضبط ویدئو نیز ارائه شده که به کاربران اجازه می‌دهد حداکثر تا ۳۰ ثانیه ویدئو ضبط کنند و آن را مستقیماً در توییتر ارسال نمایند. این قابلیت برای ارسال ویدئو از مراسم‌های زنده کاملاً مناسب است و دیگر نیازی نیست که اپلیکیشن دیگری برای ضبط ویدئو باز شود. همچنین، توییتر آیفون به کاربران اجازه خواهد تا ویدئوهای خود را از طریق اپلیکیشن دوربین اصلی ارسال کنند. این ویژگی برای کاربران اندروید نیز ارائه شده است.

کاربران از این پس می‌توانند در Feed موردنظر خود، آیکون ویدئوها را ببینند و بر روی آیکون ویدئو ضربه زده و آن را تماشا کنند. Neil Patrick Harris که میزبان مراسم Academy Awards امسال است، اخیراً از این ویژگی استفاده کرد تا یک ویدئوی کوتاه از پشت‌صحنه مراحل تولید مراسم Oscars ارسال نماید.

 

برگرفته از
Twitter
لینک کوتاه

دیدگاه