Actros، کامیون برتر ناوگان سال ۲۰۱۴

نویسنده:

۰۳:۲۱:۵۵

 
کامیون ترانزیتی جدید مرسدس بنز در جوایز معتبر خودروهای ترابری سال 2014 (Motor Transport Awards 2014) به عنوان کامیون برتر مورد استفاده ناوگان ها انتخاب شد.

خودروهای شرکت کننده در این مراسم توسط یک هیئت مستقل و متشکل از متخصصان با تجربه این صنعت مورد قضاوت قرار می گیرند و خودروی ترانزیتی جدید مرسدس بنز ملقب به اکتراس (Actros) به دلیل راندمان مصرف سوخت بالا، هزینه های نگهداری پایین، ایجاد و حفظ ارزش های نوآورانه و ویژگی های پیشرو، تامین امکانات و راحتی بی نظیر برای راننده، و همچنین ارائه خدمات عالی پشتیبیانی و تامین قطعات از طریق شبکه فروش کاملا متمرکز خود به عنوان خودروی برتر ترابری سال برگزیده شد.

استیو هابسون، دبیر انجمن خودروهای ترابری گفت: این موارد همگی ویژگی هایی هستند که برای اپراتورهای کامیون ها تفاوت ایجاد کرده و حائز اهمیت می باشند. همچنین وی افزود که مرسدس بنز به عنوان اولین تولیدکننده ای که از استاندارد یورو 6 تبعیت کرده، و به دلیل تلاش های فراوانی که برای از بین بردن ترس و تردید موجود در ارتباط با کاهش راندمان مصرف سوخت کامیون ها درصورت اجرای استانداردهای یورو6 انجام داده، مورد تقدیر قرار گرفته است.

مایکل کمپر، مدیر عامل شرکت تولید کامیون های مرسدس بنز در انگلستان که در یک مراسم رسمی در هتل گرونر هوس لندن این جایزه را دریافت کرد می گوید: از دریافت این جایزه بسیار خوشنود هستم و برایم نشانه ای از این واقعیت است که کامیون های ترانزیتی جدید اکتراس، خدمات مشتریان و شبکه فروش ما دقیقا شرایط مطابقت با نیازهای بازار را دارند.

از زمان راه اندازی خط تولید اکتراس جدید، ناوگان های بیشماری در سراسر انگلستان خواستار این کامیون شده اند و این جایزه به ما ثابت می کند که ارائه دهنده طیف وسیعی از وسایل نقلیه و خدماتی هستیم که اعتماد مشتریانمان را جلب می نمایند و برای ایشان ارزشمند نیز هستند.
 

برگرفته از
Actros
لینک کوتاه