آیا «کریس پرَت» ایندیانا جونز جدید خواهد بود؟

نویسنده:

۰۸:۳۳:۲۳

کریس پرت که با بازی در فیلم «محافظان کهکشان» به شهرت رسید و به زودی او را در حالی که با دایناسورهای «پارک ژوراسیک: دنیای ژوراسیک» در حال دست و پنجه نرم کردن است خواهیم دید، ممکن است به مجموعه محبوب دیگری بپیوندد: شایعات حاکی از آن است که این بازیگر آمریکایی برای بازی در نقش ایندیانا جونزکاندید شده است. کمپانی دیسنی با خرید حقوق این مجموعه فیلم از کمپانی پارامونت در سال 2013، قصد بازسازی دوباره آن را دارد.

 هریسون فورد با بازی در فیلم «ایندیانا جونز: مهاجمان صندوق گمشده» این شخصیت را به یکی از جاودانه‌ترین شخصیت‌های فیلم‌های ماجراجویی/اکشن تبدیل کرد و پر کردن جای او کار ساده‌ای نخواهد بود، اما کریس پرت نیز با موفقیتی که با بازی در نقش اصلی فیلم «محافظان کهکشان» پیدا کرده، چندان گزینه بدی برای جایگزینی او به نظر نمی‌آید. سال گذشته شایعاتی در مورد حضور بردلی کوپر در این نقش مطرح شد؛ کریس همزورث بازیگر دیگری است که هنوز برای ایفای این نقش از او نام برده می‌شود اما هنوز هیچ چیز تأیید رسمی نشده است.

کریس پرت، بازیگر 35 آمریکایی، به زودی در ماه آوریل کار بر روی «هفت شگفت انگیز»(The Magnificent Seven) را به همراه دنزل واشنگتن شروع خواهد کرد و سپس به بازی در قسمت دوم «محافظان کهکشان» خواهد پرداخت.

دیسنی هنوز شایعه حضور کریس پرت در فیلم جدید ایندیانا جونز را تأیید نکرده اما دو سایت هالیوود اینسایدر و ددلاین این خبر را نزدیک به واقعیت می‌دانند.
 

برگرفته از
Chris Pratt
لینک کوتاه

دیدگاه