حضور اتومبیل Civic Type R مدل ۲۰۱۵ هوندا در ژنو + ویدیو

نویسنده:

۰۱:۳۶:۲۲

اتومبیل مسابقه‌ای مختص جاده شرکت هوندا به همراه اتومبیل فوق‌سریع NSX این شرکت معرفی خواهد شد. اتومبیل Type R از یک موتور توربو VTEC ۴ سیلندر و ۲٫۰ لیتری بهره خواهد برد که احتمالاً ۲۶۷ اسب بخار توان تولید کرده و دیفرانسیل جلو بوده و ۶ دنده دستی خواهد داشت.

همچنین این اتومبیل دارای سبکی فعال خواهد بود تا هر چه بیشتر اسپرت به نظر برسد. علاوه بر این گفته شده، شاسی این اتومبیل با استفاده از یک فناوری جدید ساخته شده تا توان رانندگی بسیار بالایی داشته باشد. ویدئوی تبلیغاتی بسیار کوتاه این اتومبیل به ما دکمه +R را نشان می‌دهد که قرار است این اتومبیل را از حالت شهری خارج کرده و تمام عملکردهایی که اتومبیل با تنظیمات قدرت موتور متفاوت و هدایت محکم‌تر داشته، رها کند.

این خبر خوبی است. بخش ناخوشایند این است که هیچ برنامه‌ای برای عرضه این اتومبیل در آمریکا وجود ندارد. با این حال، طبق شایعات منتشر شده، مدل مختص آمریکا نیز ارائه خواهد شد و از همان موتور ۲٫۰ لیتری بهره خواهد گرفت.

بر اساس کانسپت قبلی، مدل تولیدشده اتومبیل Civic Type R بایستی ظاهری اسپرت و موردپسند جوانان داشته باشد. خوشبختانه نمونه تولیدشده این ویژگی‌ها را دارد.
افرادی که نمی‌توانند منتظر نمایشگاه ژنو باشند، می‌توانند تصاویر پیش‌نمایشی از این اتومبیل را در سایت www.redline.global ببینند. این سایت که توسط هوندا و صرفاً بدین منظور ساخته شده، بازدیدکنندگان را ترغیب می‌کند تا ثبت‌نام کنند و تصاویر اتومبیل‌های Civic Type R خود را به اشتراک بگذارند. با هر به اشتراک‌گذاری، فردی که ثبت‌نام کرده، یک امتیاز می‌گیرد. این امتیازها قفل برخی متریال‌های اضافی و حتی شاید برخی تیزرهای بیشتر را باز می‌کنند.
 


 
برگرفته از
Civic Type R
لینک کوتاه

دیدگاه