برگزای دوره آنلاین تاریخ هنر توسط گوگل و موزه هنر میلواکی

نویسنده:

۰۴:۰۷:۴۸

به گزارش آرت دیلی، این دوره که «Hangout With Art» نام دارد، بر پرورش توانایی‌هایی چون "مشاهده دقیق ، درک، تشخیص، نتیجه‌گیری و به معنا رسیدن در یک اثر هنری" تمرکز می‌کند. تمامی هنرجویان و شرکت کنندگان در این دوره، در پایان آن با انجام یک پروژه نهایی و تجزیه و تحیل و دادن پاسخ خلاقانه به اثر هنری دلخواهشان، به فهم جهانی از هنر کمک خواهند کرد.

برای شرکت در این دوره هنری آنلاین، حتما لازم نیست که از اهالی میلواکی(یکی از شهرهای ایالت وینسکانسین آمریکا) باشید و برگزار کنندگان این دوره می‌گویند که بهتر است برای شرکت در این دوره، در گروه‌های چند نفری ثبت نام کنید زیرا فعالیت‌های آفلاین متفاوتی نیز در این دوره گنجانده شده است. بریجید گلوبنسکی، مدیر ارشد بخش تحصیلات و برنامه‌های موزه هنر میلواکی می‌گوید: "کلاس‌های مجازی ما در انستیتو فرهنگی گوگل برگزار می‌شود و کلاس‌های واقعی ما، موزه‌ها و گالری‌های هنری در شهرهای محل زندگی دانشجویان خواهد بود." او ادامه می‌دهد: "این دوره، کلاس معمولی تاریخ هنری نیست که شما در مدرسه و کالج می‌گذرانید. به جای مرحله به مرحله جلو رفتن در اعصار و قرون مختلف، کلاس‌های ما با ساختن رابطه‌های شخصی با اثر هنری و مربوط کردن آن‌ها به مشاغل و حرفه‌های غیر قابل انتظار، زاویه جدیدی از تاریخ هنر را ارائه می‌دهند."

«Hangout With Art» در تاریخ 10 فوریه آغار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند در سایت موزه‌ هنر میلوواکی برای شرکت در این دوره ثبت نام کنند.

 

برگرفته از
تاریخ هنر
لینک کوتاه

دیدگاه