النا از آوالور: اولین شاهزاده خانم لاتین‌زبان دیسنی

نویسنده:

۰۶:۱۴:۰۸

النای 16 ساله، سال آینده برای اولین بار در اپیزودی اختصاصی از مجموعه تلویزیونی کودکان «سوفیای اول»، حضور پیدا خواهد کرد.
کاراکتر سوفیا(که صداپیشگی او را آریل وینتر بر عهده گرفته است) قدرت صحبت کردن با حیوانات و فراخواندن دیگر شاهزاده خانم‌های دیسنی را دارد، اما او نمی‌داند که النا(با صداپیشگی ایمی کارِرو) برای دهه‌ها داخل آویز جادویی آوالور زندانی شده است.

داستان از این قرار است: سوفیا مأموریت بازگرداندن دوباره النا به حالت انسانی و خانواده‌اش را بر عهده می‌گیرد؛ النا توسط جادوگر بدجنسی به نام «شوریکی» از خانواده‌اش جدا شده و این جادوگر جای این شاهزاده خانم را گرفته است.

شاهزاده خانم النا بعد از ظاهر شدن در این قسمت اختصاصی از مجموعه سوفیا، در مجموعه تلویزیونی خاص خود «النای آوالور» که از «دیسنی جونیور» در سال 2016 پخش می‌شود، دیده خواهد شد. او این گونه توصیف شده است: «نوجوانی جسور، مهربان، بانمک، باهوش، با اعتماد به نفس و با اشتیاق که در دنیای پریانی که از فرهنگ و فولکلور لاتین الهام گرفته شده، زندگی می‌کند.» النا راه و روش سلطنت را از پدر و مادر بزرگش تیتو و چیچی، و مشاور ارشدی به نام دوک استبان خواهد آموخت. جادوگری جوان به نام متئو و موجود جادویی بالداری به نام اسکایلار نیز النا را همراهی می‌کنند.

مسئولین شبکه دیسنی جونیور می‌گویند که مشتاقانه منتظر معرفی النا هستند و استفاده از انیمیشن و جادوی آن برای نقل داستان‌های شگفت انگیز از فرهنگ‌های مختلف جهان و به ویژه فرهنگ اسپانیایی و لاتین، یکی از بهترین کارهای انجام شده توسط این شبکه است.
 

برگرفته از
النا از آوالور
لینک کوتاه

دیدگاه