[اعلامیه ایرانسل] اینترنت همراه رایگان و تخفیف ۹۰ درصدی در مکالمات ایرانسل

نویسنده:

۱۲:۴۴:۲۹

  
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در بازه زمانی 12 تا 22 بهمن ماه، تمامی مشترکینی که نسبت به خرید و فعالسازی سیمکارت اعتباری ایرانسل اقدام کنند از 100 مگابایت اینترنت همراه رایگان به همراه طرح‌های تشویقی جشنواره زمستان بهره‌مند خواهند شد. همچنین تمامی مشترکین اعتباری ایرانسل در سراسر ایران می‌توانند در این ایام با استفاده از خدمات جزیره هوشمند ایرانسل، تا 90 درصد در تماس‌های داخل شبکه خود تخفیف دریافت کنند.
 
از سوی دیگر، تمامی مشترکین سیمکارت‌های اعتباری ایرانسل که در ایام دهه مبارک فجر اقدام به خرید هریک از بسته‌های افزایشی اینترنت همراه بالاتر از 5هزار تومان کنند، برای یک نوبت، یک بسته اینترنت همراه نامحدود شبانه با قابلیت استفاده از ساعت 2 تا 8 بامداد دریافت خواهند کرد و تمامی مشترکینی که در بازه زمانی یاد شده نسبت به خرید هریک از بسته‌های ترکیبی و یا افزایشی اینترنت همراه اقدام کنند در قرعه‌کشی 36 سکه بهار آزادی شرکت داده خواهند شد.
 
اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات اینترنت همراه نسل 2، 3 و 4 ایرانسل، خدمات جزیره هوشمند و طرح‌های تشویقی ویژه دهه مبارک فجر ایرانسل از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.

 
برگرفته از
ایرانسل
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “[اعلامیه ایرانسل] اینترنت همراه رایگان و تخفیف ۹۰ درصدی در مکالمات ایرانسل”