نمایش پورشه Cayman GT4 در ویدئوی تبلیغاتی یک محصول دیگر

نویسنده:

۱۰:۱۰:۱۹

در این ویدئو Cayman GT4 تنها به مدت چند ثانیه نمایش داده می‌شود؛ اما همین زمان کافی است تا ببینیم باله بخش عقب این اتومبیل که رنگ بدنه را نیز دارد، به منظور تأمین میزان کافی از فشار به سمت پایین طراحی شده است. تنظیمات سیستم تعلیق مختص این مدل باعث می‌شود تا این اتومبیل پایین‌تر از Cayman قدیمی قرار گیرد. چرخ‌های آلیاژی بزرگ که توسط تایرهای فوق‌العاده گیردار پوشانده شده، جلوه دیگری به ظاهر مسابقه‌ای این اتومبیل می‌بخشد.

در حال حاضر هنوز مشخصات فنی این اتومبیل از سوی پورشه اعلام نشده؛ اما طبق یک گزارش جدید، این اتومبیل از یک موتور تخت ۶، ۳٫۴ یا ۳٫۸ لیتری بهره خواهد برد. این موتور توانی بین ۳۸۰ الی ۴۰۰ اسب بخار تولید خواهد کرد و دیفرانسیل عقب است. این اتومبیل از ۰ تا ۶۲ را در عرض ۴ ثانیه به دست می‌آورد.
یک گیربکس ۶ دنده دستی به صورت استاندارد در این اتومبیل وجود خواهد داشت؛ اما یک مدل گیربکس ۶ دنده دوکلاجه با یک هزینه اضافی ارائه خواهد شد.

این اتومبیل پورشه در ماه مارس در نمایشگاه Geneva Motor Show برای اولین بار در معرض نمایش عموم قرار داده می‌شود. تولید این اتومبیل در کارخانه Weissach پورشه در آلمان و بلافاصله پس از نمایشگاه آغاز شده و اولین نمونه‌ها تا آخر تابستان ارائه خواهند شد.
 

برگرفته از
Cayman GT4
لینک کوتاه

دیدگاه