«گوریلاز» بازمی‌گردد!

نویسنده:

۱۰:۱۱:۳۵

جیمی هیولت-هنرمند تصویرگر گروه موسیقی مجازی گوریلاز(Gorillaz)، بعد از ماه‌ها سر به سر گذاشتن با طرفدارانش، سرانجام در اکانت اینستاگرام خود خبر بازگشت این گروه را اعلام کرد.

به گزارش ریوُلت، او در کامنتی که فقط با تلفن همراه قابل خواندن است نوشت: "بله. گوریلاز باز می‌گردد." او همچنین دو تصویر سازی جدید از «مرداک»(نوازنده گیتار بیس کارتونی گوریلاز) و نودل(دختر گیتاریست این گروه) را منتشر کرد که هیجان بسیاری را در میان طرفداران مشتاق آلبوم جدید این گروه برانگیخته است.

آخرین آلبوم گروه گوریلاز «The Fall» در سال 2011 با عنوان فاز سوم گوریلاز: فرار به ساحل پلاستیکی(Escape to Plastic Beach) منتشر شد؛ اما با پخش شایعاتی در سال 2012، مبنی بر جدایی افتادن بین آلبارن و هیولت، بسیاری بر این عقیده بودند که این آلبوم، آخرین کار آنان خواهد بود. در آن زمان آلبارن به گاردین گفت که پروژه‌های دیگری از گوریلاز در کار نخواهند بود، اما یک سال بعد او حرف خود را عوض کرد و گفت که ممکن است شانس دیگری به این گروه بدهد. در ماه اکتبر، او (که عضوی از گروه مشهور پاپ بریتانیایی «بلر-Blur» است) گفت که ممکن است آلبومی جدید از گروه گوریلاز در سال 2016 منتشر شود.

حالا با پخش این دو تصویرسازی جدید از گروه کارتونی گوریلاز، این احتمال به یقین تبدیل شده و می‌توانیم منتظر شنیدن کارهای جدید این گروه باشیم!
 

برگرفته از
گوریلاز
لینک کوتاه