کیت وینسلت: «طلاق می‌تواند برای بچه‌ها مفید باشد!»

نویسنده:

۰۵:۴۱:۲۲

کیت وینسلت بازیگر هالیوودی 39 ساله که خود مادر 3 فرزند است و با بازی در فیلم «تایتانیک» مشهور شد، درمصاحبه‌ای با نسخه آمریکای مجله هارپرز بازار این هفته گفت که او همیشه سعی کرده تا تجربه‌های بد را به تجربه‌های خوب تبدیل کند و هیچ چیزی را، حتی دو طلاقش، در زندگی‌اش تغییر نخواهد داد.

او گفت: "من فکر می‌کنم این که در مرحله‌ای از زندگی فرزندانتان به آن‌ها بیاموزید که چگونه با سختی‌های زندگی کنار بیایند بسیار مهم است. من صادقانه می‌گویم که حتی اگر فرصتی پیش می‌آمد هیچ چیزی را، حتی لحظه‌ها و تجربه‌های بد را در زندگیم تغییر نمی‌دادم. مهم نیست که چقدر سختی‌ها بد و غیر قابل تحمل بوده‌اند، همه این سختی‌ها شخصیت ما را شکل می‌دهد و بودنشان در زندگی مهم است. اگر شما هنوز نمی‌دانید که در زندگی چه کسی هستید، خب این یک مشکل کاملا جدی است."

او همچنین از این طرز تفکر که زنان در مدت زمان کمی بعد از زایمان باید به حالت فیزیکی قبلی خود بازگردند، انتقاد کرد: "جزئی از من هست که حالا بیشتر از همیشه نسبت به دیدگاهی که زنان دیگر نسبت به خودشان دارند، حس مسئولیت می‌کند؛ به عنوان مثال، موضوع زایمان و بچه دار شدن. خود من هیچگاه برای کم کردن وزنم بعد از بچه‌دار شدن رژیم نگرفته‌ام. من اصلا نمی‌خواستم یکی از آن زنانی باشم که بعد از 12 هفته دوباره ظاهری مثل قبل پیدا می‌کنند. وقتی چیزهایی مثل این می‌بینم، فقط فکر می‌کنم که خدای من، این غیر ممکن است. به نظر من زندگی کوتاه‌تر از این است که بخواهیم روی چنین چیزهایی تمرکز کنیم."

او ادامه داد: "وقتی فرزند سومم 12 هفته داشت، من اصلا هیچ شباهتی به دوران قبل از حاملیگم نداشتم و نمی‌خواستم که داشته باشم. من در حال شیر دادن به نوزادم و همیشه گرسنه بودم. بدن من هرگز به حالت قبلی خودش بعد از 3 زایمان برنمی‌گردد و من هم اهمیتی نمی‌دهم."
وینسلت 3 بار ازدواج کرده و 3 فرزند 14 ساله، 11 ساله و 2 ساله دارد.
 

برگرفته از
کیت وینسلت
لینک کوتاه