دنیل ردکلیف بدون لهجه‌اش جذاب نیست!

نویسنده:

۰۶:۳۸:۲۴

دنیل ردکلیف، بازیگر 25 ساله انگلیسی که متولد غرب لندن است، در مصاحبه‌ای به مجله اِس. گفت که هنگامی که برای بازی در یک نقش از لهجه کانادایی استفاده کرده، تهیه کنندگان فیلم به او گفته‌اند که این کار را نکند: "آن‌ها در واقع به من گفتند که تو بدون لهجه انگلیسی‌ات هیچ جذابیتی نداری، که اگر اینطور باشد این واقعا ضربه بزرگی برای همه فیلم‌های آمریکایی است که من در آن‌ها بازی کرده‌ام."

او ادامه داد: "این یکی از آن ترس‌های عجیب و مضحک آخر لحظه‌ای از طرف تولیدکنندگان فیلم بود، ولی من هم مسلما نمی‌خواستم 200 نفر را به خاطر لهجه‌ام از کار بیکار کنم و حرف آن‌ها را قبول کردم."

ردکلیف که اکنون در نیویورک زندگی می‌کند، در ادامه صحبت‌هایش گفت که تا به حال به او چند نقش در فیلم‌های اکشن پیشنهاد شده اما او هیچکدام از آن‌ها را دوست نداشته است: "سناریوی چند فیلم خوب اکشن برایم فرستاده شد اما به نظر من در هیچ کدام از آن‌ها یک کاراکتر جدید و جذاب و تازه وجود ندارد. مثل این است که یک شخصیت را بازیگرهای متفاوت در موقعیت‌های متفاوت بازی کنند."

او اضافه کرد: "من فیلم‌های اکشن را دوست دارم و فکر می‌کنم که قبلا فیلم‌های اکشن بسیار بهتری مثل «Die Hard»، «Lethal Weapon» و مجموعه فیلم‌های بورن ساخته می‌شدند، اما حالا فیلم‌های اکشن خوب بسیار کم هستند."

دنیل ردکلیف (زاده ۲۴ ژوئیه ۱۹۸۹) با بازی در نقش هری پاتر در مجموعه فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید. ردکلیف، حرفه خود را از ۱۰ سالگی و با بازی در فیلم «دیوید کاپرفیلد» که برگرفته از رمان دیوید کاپرفیلد چارلز دیکنز بود، آغاز کرد. آغاز موفقیت‌های او از سال ۲۰۰۱ و زمانی که ۱۱ سال سن داشت، با بازی در نخستین قسمت از مجموعه فیلم‌های هری پاتر به نام هری پاتر و سنگ جادو آغاز شد. پس از آن در طی سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۱، در ادامه مجموعه فیلم‌های هری پاتر، «پسران دسامبر»، «زن سیاه‌پوش» و سپس در سال ۲۰۱۳ در «کشتن عزیزان شما» به ایفای نقش پرداخت.

 

برگرفته از
دنیل ردکلیف
لینک کوتاه