از نمایشگاه هنری داگلاس کُپلند با کمک استریت ویوی گوگل بازدید کنید!

نویسنده:

۰۱:۱۰:۳۴

مخاطبان علاقمند به آثار داگلاس کُپلند، می‌توانند با کمک استریت ویوی گوگل، 74 اثر هنری موجود در این نمایشگاه را با وضوح بالا مشاهده کنند و تجربه بازدید از آن را بدست آورند.

این نمایشگاه که در تابستان سال 2014 آغاز به کار کرد، آثار داگلاس کپلند، هنرمند و نویسنده کانادایی تبار که یکی از تأثیر گذارترین چهره‌های فرهنگی دنیای امروز شناخته می‌شود را به نمایش می‌گذارد.

نمایشگاه «داگلاس کُپلند: همه جا، جایی است، هر چیز، همه چیز است» توسط گالری هنر ونکوور سازماندهی و برپا شده و مسئولیت برگزاری آن را دایانا آگیتس، مدیر مسئول این گالری برعهده داشته است. این اولین نمایشگاه بزرگ آثار این هنرمند است و آثار هنری خلق شده توسط او در 14 سال گذشته را در بر می‌گیرد. در این نمایشگاه، بیش از 100 اثر از چیدمان، نقاشی، عکاسی، چاپ و تکه دوزی به چشم می‌خورند؛ این نمایشگاه به بررسی مفاهیم هویت فرهنگی، حضور تکنولوژی در تمامی ابعاد زندگی و زندگی معاصر که موضوع اصلی آثار کپلند به عنوان یک منتقد فرهنگی است، می‌پردازد.

نمایشگاه «داگلاس کُپلند: همه جا، جایی است، هر چیز، همه چیز است» از 31 ماه مه تا 1 سپتامبر سال 2014 در گالری هنر ونکوور برگزار شد و بیش از 80000 بازدید کننده داشته، و از نظر بسیاری از منتقدان هنری و مخاطبان، به عنوان نمایشگاهی استثنایی و بی همتا توصیف شده است.

کتلین بارتلز مدیر گالری هنری ونکوور می‌گوید:" این پروژه‌ای پیشگامانه برای گالری هنری ونکوور است. ما از این که با گوگل همکاری می‌کنیم تا این نمایشگاه را به صورت دائمی در اختیار مخاطبان بین المللی در سراسر جهان قرار دهیم، بسیار هیجان زده‌ایم. داگلاس کپلند یکی از اولین هنرمندان زنده کانادایی است که آثارش در پروژه هنری گوگل ثبت خواهند شد."
داگلاس کُپلند نویسنده و هنرمند کانادایی است که بیشتر برای بازتاب زندگی امروزی آمریکایی و رواج اصطلاح «نسل ایکس» شناخته می‌شود.
 

برگرفته از
استریت ویوی گوگل
لینک کوتاه

دیدگاه