«Frozen Fever» دنباله کوتاه انیمیشن «Frozen»

نویسنده:

۰۷:۱۱:۰۰

در انیمیشن جدید دیسنی، ما به جای این‌که السا و همراهانش را در یک فیلم بلند 90 دقیقه‌ای ببینیم، آن‌ها را در یک انیمیشن کوتاه 7 دقیقه‌ای همراهی خواهیم کرد. با این حال نگران نباشید، زوج هنری موفق و آهنگساز رابرت لوپز و کریستن آندرسون لوپز، خالقان با استعدادی که آهنگ «Let It Go» را ساخته‌اند، آهنگ جدیدی را هم برای این انیمیشن کوتاه تنظیم کرده‌اند.

کریس باک کارگردان این انیمیشن کوتاه که «تب منجمد» نام دارد، در مورد آهنگ جدید به یو‌اس‌ای تودی گفت: "اگر بخواهیم بر اساس سابقه تصمیم بگیریم، فکر می‌کنم که بچه‌ها حسابی از آهنگ جدید خوششان بیاید." دو ماه پیش، کارگردان «منجمد» جنیفر لی از والدین برای محبوبیت بیش از حد و آزاردهنده آهنگ «Let It Go» عذرخواهی کرده بود.

کریس باک در مورد داستان «تب منجمد» می‌گوید: "این داستان، زاویه دیگری از شخصیت السا را نشان می‌دهد که مخاطبان تا به حال ندیده‌اند و ما هم در فیلم اصلی به آن نپرداخته بودیم." در عکس‌های جدید منتشر شده از فیلم کوتاه، ما السا را می‌بینیم که به نظر می‌رسد شخصیت سردش کمی گرم‌تر و صمیمی شده و سر به سر خواهر کوچکش می‌گذارد و برای تولد او جشنی برپا کرده است.

«منجمد» محصول سال 2013 دیسنی، در پی محبوبیت بیش از اندازه بین مخاطبان به پرفروش‌ترین فیلم انیمیشن تاریخ تبدیل شد و در گیشه‌های سینماهای جهان فروشی بیش از 400میلیون دلار داشت. این فیلم دو جایزه اسکار بهترین فیلم انیمیشن و بهترین ترانه اورجینال را از آن خود کرد.
«تب منجمد» در ماه مارس قبل از نمایش فیلم زنده «سیندرلا» در سینماها پخش می‌شود.
 

برگرفته از
Frozen Fever
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “«Frozen Fever» دنباله کوتاه انیمیشن «Frozen»”