احتمال حضور «فلیسیتی جونز» در فیلم جدید جنگ ستارگان

نویسنده:

۰۵:۱۳:۴۵

به گزارش هالیوود ریپورتر، فلیسیتی جونز بازیگر انگلیسی، هم اکنون در حال مذاکره با کمپانی دیسنی و لوکاس فیلم، برای ایفای نقش اصلی زن در فیلم اول سه‌گانه جدید و سه بعدی جنگ ستارگان است که توسط کارگردان فیلم گودزیلا «گرت ادواردز» کارگردانی خواهد شد. این که نقش مورد مذاکره که جونز آن را بازی خواهد کرد، چه شخصیتی می‌تواند باشد هنوز فاش نشده اما بسیاری از شایعات حاکی از آن است که او در نقش شاهزاده خانم لیا جوان بازی خواهد کرد.

رونی مارا و تاتیانا مازلنی نیز برای ایفای این نقش کاندید شده‌اند و گفته می‌شود که آرون پل، ستاره مجموعه تلویزیونی «بریکینگ بد» نیز برای ایفای نقش اصلی مرد در نظر گرفته شده است.
هنوز هیچ جزییاتی در مورد داستان فیلم منتشر نشده، اما کریس وایتز(نویسنده «About A Boy»)  در حال نوشتن فیلمنامه است. کمپانی دیسنی تاریخ اکران فیلم را 16 دسامبر سال 2016 اعلام کرده است.

با این حال تا زمان اکران این فیلم زمان زیادی باقی مانده و طرفداران این مجموعه محبوب می‌توانند منتظر دیدم اپیزود هفتم جنگ ستارگان که در ماه دسامبر اکران می‌شود و جی. جی. آبرامز آن را کارگردانی کرده، باشند. در «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» بسیاری از بازیگران قدیمی این مجموعه، از جمله هریسون فورد(هان سولو)، کری فیشر(شاهزاده لیا) و مارک همیل(لوک اسکای واکر) در کنار بازیگران جدیدی چون آدام درایور، دیزی رایدلی و جان بویگا حضور دارند. قسمت‌های هشتم و نهم جنگ ستارگان نیز در سال‌های 2017 و 2018 به نمایش درمی‌آیند.

فلیسیتی جونز با بازی در فیلم‌های پر زرق و برق و پرفروش بیگانه نیست و در نقش فلیشا هاردی در «مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2» بازی کرده است. او امسال برای بازی در نقش همسر استفان هاوکینگ در فیلم «نظریه همه چیز»، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن گشته است.
 

برگرفته از
فلیسیتی جونز
لینک کوتاه

دیدگاه