آیا برایان کرنستون را در «پیشتازان فضا ۳» می‌بینیم؟

نویسنده:

۰۱:۴۶:۰۰

برایان کرنستون، ستاره 58 ساله مجموعه تلویزیونی محبوب «بریکینگ بد» که با بازی در نقش «والتر» به شهرت زیادی رسید، برای بازی در نقش منفی سومین فیلم «پیشتازان فضا» (Star Trek) کاندید شده است؛ اکران این فیلم، به مناسبت پنجاهمین سالگرد شروع پخش مجموعه محبوب تلویزیونی پیشتازان فضا، برای ماه جولای سال آینده برنامه ریزی شده است.

 به گزارش فیلم دیوایدر دست اندرکاران فیلم جدید، به دنبال شخصیت منفی با خصوصیات ظاهری شبیه برایان کرنستون می‌گردند و به گزارش این سایت، خود کرنستون نیز در حال مذاکره با استودیو برای بازی در این نقش است.

از این که هیچ قراردی امضا خواهد شد و یا این که کرنستون واقعا به بازی در این نقش علاقه دارد یا نه هنوز هیچ خبری اعلام و تأیید نشده، اما می‌توانیم مطمئن باشیم که این شخصیت، یک شخصیت منفی بسیار هیجان انگیز از آب درخواهد آمد!

بندیکت کامبربچ با بازی در نقش شخصیت منفی فیلم دوم پیشتازان فضا «کان» که در سال 2013 اکران شد، به شهرت رسید. دیگر بازیگران فیلم «پیشتازان فضا به سوی تاریکی»، کریس پاین، زاکاری کویینتو، زو سالدانا و جان چو بودند. گفته می‌شود که شخصیت‌های زن جدیدی نیز در فیلم سوم حضور خواهند داشت، اما هنوز هیچ جزییات دیگری در این مورد منتشر نشده است.

«پیشتازان فضا 3» توسط جاستین لین(Fast and Furious, True Detective) کارگردانی می‌شود و سیمون پگ و داگ جانگ با همکاری هم مشغول نوشتن فیلمنامه این فیلم هستند. دو فیلم اول پیشتازان فضا توسط جی.جی آبرامز کارگردانی شده‌اند و او هم اکنون مشغول کار بر روی اپیزود هفتم جنگ ستارگان است.
 

برگرفته از
پیشتازان فضا ۳
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “آیا برایان کرنستون را در «پیشتازان فضا ۳» می‌بینیم؟”
  1. واقعا معرکه خواهد شد . حضور Simon pegg و همکاریش تو این مجموعه نقطه قوت استار ترک خواهد بود . از هرچیزی هم که بگذریم بازی زاکاری تحسین برانگیز بود .