افزایش قیمت بیت‌کوین در بورس Coinbase

نویسنده:

۰۳:۰۶:۳۹

از امروز بورس جدید برای کاربران Coinbase در 24 ایالت و منطقه در ایالات متحده قابل دسترس است و تا 30 مارس 2015، بدون کارمزد معامله می شود.

این شرکت در یک پست وبلاگی خود، گفته است: سرمایه گذاری جدید آن ها برای باثبات کردن و قابل اعتماد کردن بیت کوین طراحی شده است؛ همچنین اعلام داشت که بازیکنان اصلی این عرصه مانند بخش بازرگانی شرکتSecond Market در حال حاضر از این پلت فرم استفاده می کنند.

در سال 2014، بیت کوین با وجود طرفدارانی مانند MT.GOX تا مرز فروپاشی پیش رفت و در پایان سال بدترین نتیجه عملکرد سرمایه گذاری را در میان کلیه بازارهای جهانی را داشت. این وضعیت تا اوایل ماه جاری ادامه داشت و ارزش بیت کوین 200 دلار کاهش یافت.

با این حال، این پول دیجیتال در هفته گذشته، با حضور مؤسسات مالی معتبری مانند بازار بورس نیویورک، USAA و BBVA و پشتیبانی مالی 75 میلیون دلاری در Coinbase دوباره به حیات خود بازگشت.

در اخبار امروز آمده است که بورس تحت نظارت بیت کوین که از ساختار خوبی نیز برخوردار است؛ شاهد افزایش قیمت ناگهانی بیت کوین بوده و 280 دلار افزایش قیمت داشته است؛ گر چه این قیمت هنوز به ارزشی که بیت کوین در سال 2013 ( بیش از 1000 دلار) داشته، نرسیده است.

برگرفته از
بیت‌کوین
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه