زمان معرفی ماکسیمای جدید شرکت نیسان

نویسنده:

۰۲:۴۹:۵۴

 در تبلیغ With Dad شرکت نیسان، مشاهده می‌کنیم که یک راننده مسابقات اتومبیل‌رانی تلاش می‌کند تا زمان بیشتری را با خانواده خود بگذارند. این فیلم نشان می‌دهد که همسر و پسر این راننده یاد می‌گیرند تا با غیبت راننده کنار بیایند و سختی‌های مسابقات را تحمل کنند.

در این تبلیغ تصویری از ماکسیمای جدید را نیز می‌توان مشاهده کرد که تحت عنوان یک اتومبیل اسپرت چهار در تبلیغ می‌شود. شرکت نیسان تأیید کرده که مدل ۲۰۱۶ این اتومبیل در ماه آوریل در نمایشگاه بین‌المللی اتومبیل نیویورک به نمایش گذاشته خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از این اتومبیل جدید اعلام نشده؛ اما از تصاویر منتشر شده می‌توان فهمید که این اتومبیل مثل همیشه از موتور V بهره برده و دارای سقف متحرکی است که در اتومبیل شاسی‌بلند Murano جدید دیده‌ایم. ماکسیمای جدید با برخورداری از خطوط عضلانی، نوارهای منحنی و چراغ‌های جلویی که شبیه فلش است، بسیار پویا و قدرتمند به نظر می‌رسد.

طرح این اتومبیل و عنوان اتومبیل اسپرت باعث شده تا فکر کنیم ماکسیمای جدید بسیار اسپرت خواهد بود. این موضوع احتمالاً بدین معنی است که یک موتور نیرومند V6 که احتمالاً بیش از ۲۶۰ اسب بخار توان دارد، در این اتومبیل وجود خواهد داشت. ماکسیمای فعلی توانی معادل ۲۹۰ اسب بخار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اتومبیل باید تا نمایشگاه اتومبیل نیویورک منتظر بمانیم که روز ۳ آوریل آغاز می‌شود.
از دیگر ویژگی‌هایی که در تبلیغ With Dad شرکت نیسان به چشم می‌خورد، اتومبیل مسابقه GT-R LM NISMO است. GT-R هیبریدی با آئودی، تویوتا و پورشه در مسابقه Le Mans امسال به رقابت خواهد پرداخت.NISMO از هر دو دیفرانسیل عقب و دیفرانسیل جلو برخوردار است.

 

برگرفته از
NISSAN MAXIMA
لینک کوتاه

دیدگاه