رقابت مک‌لارن 650S با لامبورگینی Huracan

نویسنده:

۰۳:۱۹:۴۳

در این رقابت اتومبیلی از شرکت لامبورگینی شرکت می‌کند که جایگزین Gallardo یعنی Huracan LP 610-4 است. این اتومبیل از یک موتور V10 ۵٫۲ لیتری برخوردار است که توانی معادل ۶۱۰ اسب بخار تولید کرده و گشتاوری معادل ۴۱۲ پوند بر فوت دارد. این اتومبیل دیفرانسیل تمام چرخ است و از یک گیربکس ۷ دنده دو کلاجه بهره می‌برد. این لامبورگینی در عرض ۳٫۲ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۶۰ مایل در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن ۲۰۲ مایل در ساعت است.

شرکت‌کننده دیگر این رقابت، اتومبیلی از مک‌لارن به نام 650S است که از یک موتور V8 ۳٫۸ لیتری توربو دوقلو بهره می‌برد و ۶۴۱ اسب بخار توان دارد. گشتاور این اتومبیل ۵۰۰ پوند بر فوت است. این اتومبیل دیفرانسیل عقب است و از یک گیربکس ۷ دنده دو کلاجه برخوردار است. 650S در عرض ۳ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۶۰ مایل در ساعت دست می‌یابد.

مطمئناً خطوط نوشتاری نمی‌توانند دنیای واقعی را به خوبی توصیف کنند و ممکن است در نهایت نتیجه متفاوتی به دست آید که انتظارش را ندارید. یک رقابت در مسیر مستقیم بدین معنی نیست که برنده، سریع‌ترین اتومبیل این پیست است؛ اما یک معیار بسیار مهم برای سنجش عملکرد اتومبیل‌ها است.

ما نتیجه را نمی‌گوییم؛ اما این تست واضح و مشخص، یک برنده دارد. اگر می‌خواهید از نتیجه این رقابت خبردار شوید، ویدئوی زیر را تماشا کنید.


 
برگرفته از
رقابت
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “رقابت مک‌لارن 650S با لامبورگینی Huracan”