پاسخ رولینگ به سوال‌های طرفداران هری پاتر

نویسنده:

۰۶:۳۳:۳۹

جی.کی. رولینگ در اکانت توییتر شخصی خود به سوال‌هایی در مورد هوراکسس‌ها، جای عجیب خانه شماره 12 گریمولد و این که سرانجام چه بلایی بر سر «فلافی» سگ سه سر محبوب هاگرید آمد، پاسخ داد. طرفداران از او در مورد این که برند چای انگلیسی مورد علاقه‌اش چیست هم سوال کردند.

او در پاسخ به سوال «در کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز، چرا وقتی که هری توسط باسیلیسک گزیده شد هوراکسس وجود او از بین نرفت؟» گفت: «برای این‌که یک هوراکسس کاملا از بین برود، باید در حد غیر قابل بازگشت خراب شود؛ اگر هری از بین می‌رفت این هوراکسس هم نابود می‌شد.»

سوال دومی که پرسیده شد «چه بلایی سر سگ محبوب هگرید، فلافی آمد؟» بود. رولینگ پاسخ داد: «او دوباره به یونان بازگردانده شد. دامبلدور دوست داشت تا متعلقات زیاد از حد عجیب هگرید را به جای این که در جنگل ممنوع رها کند، به جای اصلی خود بازگرداند."

سوال دیگر «چرا خانه‌ خانوادگی بلک در منطقه‌ای ماگلی قرار دارد؟» این گونه پاسخ داده شد: «یکی از اجداد قدیمی خانواده بلک چشم طمع به این خانه زیبا بست و ماگل صاحب خانه را "ترغیب" کرد تا خانه را ترک کند و سپس طلسم‌های مختلف و مناسب را بر روی آن اجرا کرد.»

و در آخر، یکی از طرفداران از رولینگ پرسید که رولینگ از چه نوع چای استفاده می‌کند و او پاسخ داد که چای مورد علاقه‌اش، چای «لنکاشایر» است.

رولینگ هم اکنون مشغول کار بر روی رمان جنایی جدید خود است. اقتباس تلویزیونی رمان او «The Casual Vacancy» به زودی پخش خود را آغاز خواهد کرد. داستان این مجموعه در مورد کشمکشی در یک دهکده زیبای انگلیسی است و مایکل گمبون، کیلی هاوز، روری کینر و مونیکا دالن در آن به ایفای نقش می‌پردازند.
 

برگرفته از
جی.کی. رولینگ
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “پاسخ رولینگ به سوال‌های طرفداران هری پاتر”
  1. سلام من مدیر مد روز هستم و عاشق هری پاتر ماشالله خوب رولینگ رو ساپورت میکنید باریکلا
    واقعا روزهای خوبی داشتم با هری