تصاویر جدید لو رفته از گلکسی S6

نویسنده:

۰۶:۵۰:۰۶

در ابتدای سال ۲۰۱۵ هستیم و زمان آن فرا رسیده تا در مورد گوشی‌های هوشمند جدید هیجان‌زده شویم. در اواخر سال ۲۰۱۴، اخبار مربوط به گلکسی S6 سامسونگ آغاز شدند و احتمالاً طی چند ماه آینده، بیشتر نیز می‌شوند. با توجه به فروش کمتر از حد انتظار سامسونگ در سال ۲۰۱۴، انتظارات از سامسونگ در سال ۲۰۱۵ بیشتر شده است.
تصویر دو مدل از گلکسی S6 سامسونگ لو رفت که نشان می‌دهد یکی دارای لبه خمیده است.

از دیگر اخبار مربوط به این گوشی این است که گلکسی S6 احتمالاً اولین گوشی هوشمند سامسونگ است که بدنه‌ای کاملاً فلزی دارد. تصاویر لو رفته که از طریق Nowhereelse.fr منتشر شدند، نشان دادند که گلکسی S6 دارای بدنه‌ای کاملاً فلزی است.

طبق یگ گزارش کره‌ای، این گوشی علاوه بر ۴ گیگابایت رم، دارای بدنه‌ای فلزی و باتری جداناپذیر خواهد بود. همچنین این گزارش ادعا می‌کند که لبه این گوشی در هر دو سمت خمیده خواهد بود.
علاوه بر این طبق یک تصویر لو رفته در اواخر دسامبر، این گوشی از یک صفحه‌نمایش بسیار بزرگ برخوردار است که احتمالاً ۵٫۵ اینچ است.

با این حال دعوت‌نامه شرکت سامسونگ برای نشست خبری در Mobile World Congress برای ۱ مارس ۲۰۱۵ ارسال شده است و تنها پس از این نشست، می‌توان فهمید گوشی جدید سامسونگ چه مشخصاتی دارد.
 

 
برگرفته از
Galaxy S6
لینک کوتاه

دیدگاه