اتومبیلی که بیرونش ضدگلوله و داخلش هتل است!

نویسنده:

۰۹:۴۸:۴۳

این بار شرکت Inkas اتومبیل مرسدس G63 AMG را زره‌پوش و ضدگلوله کرده است. این شاسی‌بلند بزرگ پر از گجت‌هایی است که برای یک ‌جاسوس حرفه‌ای مناسب هستند؛ مانند کف محکم ضد نارنجک، مخزن بنزین عایق‌دار، پنجره‌های غیرقابل نفوذ و پنل‌های بدنه‌ای که می‌توانند آتش سلاح‌های اتوماتیک را از بین ببرند.

اخیراً یک نسخه جدید از این اتومبیل برای سال ۲۰۱۵ معرفی شد که دارای انتهای بدنه مشکی مات، گریل با رنگ متناسب و ۲ جفت چرخ مشکی است. برخلاف گذشته، بخش مرکزی ۴۳ اینچی که اضافه شده، حالا دارای یک پنجره است.

این اتومبیل امنیت زیادی دارد. سیستم اگزوز داخلی که گازهای پیستون‌ها را در کمتر از ۱ دقیقه بیرون می‌دهند، نگه‌دارنده تفنگ یا بخش‌های مختلف ضدگلوله که در این اتومبیل به چشم می‌خورند، باعث می‌شوند که حس جیمز باند را داشته باشید.

برخلاف قابلیت‌های ستیزه‌جویی که این اتومبیل دارد، داخل آن همانند سوئیت یک هتل ۵ ستاره است. چرم شگفت‌انگیز و چوب‌های قوس‌دار در کابین این وسیله نقلیه زره‌پوش وجود دارند. صندلی‌های سفارشی که دارای سبک خلبانی هستند، یک یخچال کامل و سیستم تلویزیون ماهواره‌ای باعث ایجاد نهایت راحتی و آرامش در میدان جنگ می‌شود.

حتی داخل کابین یک سری چراغ LED وجود دارد که بر اساس حالت‌های مختلف، تغییر رنگ می‌دهند. این حالت‌ها از حالت کسب‌وکاری تا آنچه شرکت «طرح‌های مختلف رمانتیک» می‌نامد، تغییر می‌کند.
فکر می‌کنید قیمت این اتومبیل ضدگلوله و لوکس چقدر است؟ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ دلار ناقابل.
  
برگرفته از
MERCEDES G63
لینک کوتاه

دیدگاه