تصویر آئودی R8 مدل ۲۰۱۷ لو رفت

نویسنده:

۱۲:۱۰:۰۸

این تصویر لو رفته نشان می‌دهد که اتومبیل R8 جدید، دارای ظاهری تنومند خواهد بود که با زبان طراحی جدید آئودی سازگار است. چراغ‌های جلو به طور چشمگیری تیزتر هستند. گریل رادیاتور عریض‌تر بوده و پایین‌تر قرار گرفته است و شکلی شش‌ضلعی دارد. به نظر می‌رسد لبه‌های برجسته R8 فعلی در این اتومبیل وجود ندارد.

اتومبیل R8 جدید از همان پلتفرمی استفاده خواهد کرد که در اتومبیل Huracan LP610-4 شرکت لامبورگینی وجود دارد. اگرچه مشخصات فنی هنوز اعلام نشده است؛ اما منابع نزدیک به آئودی قبلاً اشاره کرده بودند که این R8 همچنان از یک موتور V8 یا V10 برخوردار خواهد بود. یک گیربکس دو کلاجه ۷ دنده در این اتومبیل وجود خواهد داشت.

مدیران آئودی تأیید کرده‌اند که مهندسان این شرکت در حال انجام آخرین بخش‌های پروژه نسخه تمام الکتریکی R8 هستند که به طور آزمایشی E-tron نام دارد. این اتومبیل الکترونیکی که رقیب اتومبیل پلاگین هیبریدی i8 شرکت BMW است، محدوده‌ای به طول ۳۱۰ مایل را وعده داده که به دلیل پیشرفت‌های اخیر در فناوری باتری به وجود آمده است.

مشخصات کامل این اتومبیل طی چند هفته آینده اعلام خواهد شد. هم R8 و هم R8 e-tron در نمایشگاه ژنو که ماه آینده برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته خواهند شد.
 

برگرفته از
AUDI R8
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “تصویر آئودی R8 مدل ۲۰۱۷ لو رفت”