اهدا بخشی از درآمد نمایشنامه فصل‌نامه ناکوک به خیریه رعد

نویسنده:

۰۹:۱۸:۳۱

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد؛ محمد پیروزرام که تهیه کنندگی این نمایشنامه را بر عهده دارد با اعلام این خبر افزود: نمایشنامه ی فصل نامه ناکوک که پس از ماه ها تمرین گروهی مرکب از 15 هنرمند و نوازنده برای اجرای صحنه آماده شده اثری موزیکال است که ریشه در سنت­های اسلامی- ایرانی دارد و در این نمایشنامه رگه هایی از تعزیه و پرده خوانی مشاهده می شود.

وی با اشاره به  نیت خیر هنرمندان این گروه نمایشی، گفت: از ابتدا در نظر داشتیم با مشارکت معنوی یک مؤسسه خیریه این نمایشنامه را به صحنه ببریم از آنجا که سال ها در سمت مشاور هنری مجتمع رعد با این مؤسسه همکاری دارم این پیشنهاد را مطرح کردم که تمام اعضاء گروه از این موضوع استقبال کردند و قرارشد بخشی از درآمد این نمایشنامه به مؤسسه رعد اهدا شود .
پویا پیروزرام در یادداشتی که به مناسبت اجرای نمایشنامه فصل نامه ناکوک منتشر کرده، نوشته است: یادبگیریم که با یک نقطه می توان چیزهایی ساخت، اینکه خوب هست یا نه، با تو تماشاگر خوب.
من اجراگر به تمام درک تو از این نمایش دل می بندم.

شایان ذکر است، محمد پیروزرام که طی سال های اخیر کارهای تصویری متعددی برای معرفی توانمندی­های افراد دارای معلولیت ساخته است همواره موضوع فرهنگ سازی برای جامعه و توجه به حقوق افراد دارای معلولیت را پیگیری می کند، مجتمع رعد برای این هنرمند خوش ذوق و متعهد آرزوی موفقیت دارد.
 

برگرفته از
فصلنامه ناکوک
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه