دستگاه View-Master جدید از واقعیت مجازی بهره می‌برد

نویسنده:

۰۴:۳۸:۰۲

حالا شرکت گوگل و Mattel قصد دارند فناوری این دستگاه را از حالت سه‌بعدی به حالت واقعیت مجازی ارتقاء دهند.
دستگاه جدید از فناوری Cardboard گوگل بهره می‌برد تا تجربه‌ای ایجاد کند که بیشتر به زندگی واقعی شباهت دارد. کاربران گوشی‌های هوشمند می‌توانند از طریق یک اپلیکیشن، با این دستگاه هماهنگ شوند.

این دو شرکت کاربرد این دستگاه را برای کودکان راحت دانسته و اظهار داشته‌اند که این دستگاه روشی هم‌کنشی برای یادگیری در مورد مکان‌های دیدنی، طبیعت، گیاهان و غیره فراهم می‌آورد.
مدیر بخش محصولات در Google Cardboard، Mike Jazayeri، در این باره گفت: «ما فناوری Google Cardboard را به عنوان یک پلت‌فرم باز تولید کردیم تا الهام‌بخش شرکت‌هایی مانند Mattel باشیم تا دوباره به نحوه ایجاد تجربه‌های کاربری جدید از طریق فناوری فکر کنند».

این جدیدترین روشی است که گوگل برای گسترش خط تولید محصولات مختص افراد جوان به کار گرفته است. هفته گذشته، شرکت گوگل، Launchpad Toys را خرید که یک اپلیکیشن محبوب به نام Toontastic دارد و قصه‌هایی به صورت انیمیشن تعریف می‌کند.

شرکت گوگل این اسباب‌بازی جدید را در شهر نیویورک و در نمایشگاه Toy Fair معرفی کرد. دستگاه اصلی View-Master در سال ۱۹۳۹ در نمایشگاه World’s Fair معرفی شده بود.
دستگاه جدید View-Master در پاییز سال ۲۰۱۵ وارد بازار خواهد شد و به قیمت ۲۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. بسته‌های اضافی همراه این دستگاه، به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد.
 


 

برگرفته از
View-Master
لینک کوتاه

دیدگاه