کافه پوکمون!

نویسنده:

۰۴:۳۹:۱۷

کافه موقت پوکمون در مرکز خرید پارکو و محله شیبویای ژاپن واقع شده و چنان مورد استقبال قرار گرفته که مشتریان برای ورود به آن باید 4 ساعت منتظر بمانند. در روزهای آخر هفته این زمان به 8 ساعت و یا حتی 10 ساعت می‎رسد و به مشتریان بلیت‌هایی با ذکر نوبت و زمان برگشت داده می‌شود تا آن‌ها در صف‌های بی پایان منتظر نمانند.

اما اگر طرفدار پوکمون هم نباشید، این کافه کاملا ارزش در صف ایستادن را دارد؛ در منوی آن انواع خوراکی‌های الهام  گرفته شده از پوکمون و با طراحی‌های پوکمونی(بیش از همه پیکاچوی محبوب) موجود هستند. محبوب‌ترین غذای کافه همبرگر است و اگر نوشیدنی همراه غذا سفارش دهید، می‌توانید ماگ توپ پوکمونی آن را همراه خود به خانه ببرید. زیر لیوانی و بیسکوییت‌های پوکمونی نیز از اشیایی هستند که به صورت رایگان هدیه داده می‌شوند.

در این کافه، آهنگ‌هایی از بازی پوکمون پخش می‌شود و یکی از بشقاب‌های غذای جالب کافه، به شکل توپ پوکمونی که بخار از آن بلند می‌شود تزیین شده است. در داخل این بشقاب، خودکاری شکلاتی وجود دارد و شما می‌توانید با آن پیامی شخصی بنویسید یا شخصیت پوکمون مورد علاقه خود را طراحی کنید.

از دیگر جاذبه‌های کافه پوکمون، مغازه اسباب‌بازی‌های پوکمونی و باجه عکاسی پوکمونی است که علاقمندان می‌توانند در آن با پوکمون مورد علاقه‌شان عکس بگیرند.

 
برگرفته از
کافه پوکمون
لینک کوتاه

دیدگاه