ویل اسمیت: «After Earth» تلخ‌ترین شکست زندگی هنری من بود

نویسنده:

۱۲:۳۷:۱۲

 ویل اسمیت، بازیگر محبوب آمریکایی در مصاحبه‌ای با اسکوایر عنوان کرد هنگامی که فیلم علمی-تخیلی «بعد از زمین»(After Earth)-که او همراه پسرش جیدن اسمیت در آن به ایفای نقش پرداخته است-در باکس آفیس شکست سنگینی خورد، او متوجه شده که باید موفقیت را در جای دیگری جستجو کند.

اسمیت گفت: "این فیلم دردناک‌ترین شکست زندگی هنری من بود. شکست فیلم «بعد از زمین» حتی از شکست «غرب وحشی وحشی» هم دردناک‌تر بود، چون پسر من هم در این فیلم بازی می‌کرد و من او را به بازی در این فیلم ترغیب کردم. با این حال چیزی که من از آن شکست یاد گرفتم این بود که چگونه برنده باشم. بعد از شکست «بعد از زمین»، من برای یک سال و نیم کار نکردم؛ باید می‌دانستم که چرا برای من، بازی کردن در فیلم‌های درجه یک اینقدر مهم است و شکست آن فیلم این موضوع را به من یادآوری کرد."

او اضافه می‌کند که او تنها نیم ساعت برای هضم خبر شکست فیلمی که او و پسرش بسیار برای آن زحمت کشیده بودند، وقت داشته است: "من ارقام و آمار باکس آفیس آن آخر هفته را در صبح دوشنبه دریافت کردم و برای حدود 25 دقیقه بسیار نارحت و عصبانی بودم…بعد از آن تلفنم زنگ خورد و فهمیدم که پدرم مبتلا به سرطان شده است. این موضوع کاملا فیلم را از یاد من برد و از ذهنم دور کرد. آن دوشنبه که خبر شکست فیلم را به من دادند، صفحه جدیدی در زندگی من باز شد و من فهمیدم که تنها عشق می‌تواند جای خالی این عطش برای بهترین بودن را پر کند. شما هیچوقت نمی‌توانید بهترین و موفق‌ترین باشید و یا پول به اندازه کافی بدست آورید…همیشه باز هم جای خالی وجود دارد و به نظر من، باید آن را با رابطه‌های زیبا و عشق پر کرد."

فیلم بعدی ویل اسمیت، کمدی جنایی «فوکوس» در 27 فوریه اکران می‌شود.

 

برگرفته از
ویل اسمیت
لینک کوتاه

دیدگاه