سورپرایز Huawei برای طرفدارانش

نویسنده:

۰۷:۵۴:۳۳

این شرکت با اعلام این نشست خبری، روش بازاریابی مناسب و تأثیرگذاری را انتخاب کرده است. خوشبختانه چند شایعه در مورد خط تولید جدید Huawei وجود دارد که در ادامه آورده شده است.

احتمال معرفی اولین ساعت هوشمند اندرویدی Huawei
شرکت Huawei تاکنون وارد حوزه دستگاه‌های پوشیدنی نشده است؛ اما این شرایط ممکن است طی چند ماه آینده تغییر کند. مدیر روابط عمومی این شرکت اعلام کرده که شرکت Huawei قصد دارد یک سری دستگاه پوشیدنی در سال ۲۰۱۵ ارائه دهد و اولین نمونه از این محصولات در Mobile World Congress امسال معرفی خواهد شد.

در روز ۱۶ فوریه یعنی روز دوشنبه ۲۷ بهمن، شرکت Huawei یک تصویر تبلیغاتی در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد. این تصویر تنها حاوی جمله‌ای به معنای «محصول جدید در راه است» و یک منحنی به شکل لبخند است. متنی که به همراه این تصویر منتشر شده، زیاد هم زیرکانه نیست؛ «زمان آن فرا رسیده تا بر روی مسائل مهم تمرکز کنیم و همچنان متصل بمانیم». این متن به معنای ساعت‌های هوشمند بوده و اشاره به زمان، به ما می‌گوید که مطمئناً یک ساعت هوشمند در Mobile World Congress معرفی خواهد شد.

همچنین این تصویر نکته جالبی نیز در گوشه سمت چپ بالا و در کنار لوگوی Make It Possible شرکت Huawei دارد. در این بخش یک نماد 4G LTE می‌بینید. آیا این بدین معنی است که ساعت هوشمند Huawei، یک مدل مستقل خواهد بود؟ آیا این منحنی نشان‌دهنده ظاهر گرد ساعت است؟ پاسخ تمام این سؤالات ماه آینده مشخص خواهد شد.

این نخستین باری نیست که در مورد ساعت هوشمند Huawei می‌شنویم. نظر دادن در مورد دستگاه‌های پوشیدنی موضوع داغ نمایشگاه CES بود و ممکن است در MWC نیز این‌چنین باشد.

 

برگرفته از
Huawei
لینک کوتاه

دیدگاه