جانی دپ به گروه «Hollywood Vampires» پیوست!

نویسنده:

۰۲:۱۷:۳۵

جانی دپ، با پیوستن به این گروه موسیقی جدید  که «هالیوود ومپایرز» نام دارد، احتمالا از نظر بسیاری لقب متظاهرترین بازیگران متظاهر را از آن خود می‌کند. او تنها چند هفته پیش در مصاحبه‌ای گفت که بازیگر/خوانندگان حال او را بد می‌کنند.

این خبر توسط آلیس کوپر بر روی اکانت اینستاگرامش منتشر شد و او تاریخ اجرای زنده‌ای را در فستیوال راک شهر ریو در سپتامبر، همراه دو گروه دیگر اعلام کرد.
بسیاری از این که جانی دپ هم عضوی از این گروه جدید است، شگفت زده شده‌اند. پل مک کارتنی عضو سابق گروه بیتلز نیز به این گروه پیوسته و جو پری در مصاحبه‌ای با شیکاگو سان تایمز جزییات جلسه تمرینشان را این گونه توصیف می‌کند: "من به همراه آلیس کوپر و جانی دپ در استودیو بودم و با هم گیتار می‌زدیم، و هر سه به هم مثل پسربچه‌های کوچکی با فک‌های از تعجب بازمانده نگاه می‌کردیم که هی، ما اینجا با پل مک کارتنی افسانه‌ای نشسته‌ایم!"

آلیس کوپر در دسامبر گذشته آهنگ‌های «School's Out»، «Brown Sugar» و «My Generation» را به همراه دپ در کنسرت خیریه‌ای در کالیفرنیا اجرا کرد. این دو 4 سال پیش نیز در کلاب 100 لندن با یکدیگر به نوازندگی پرداخته بودند. جانی دپ و آلیس کوپر دوستان نزدیکی هستند و آلیس کوپر در فیلم «سایه‌های تاریک»(Dark Shadows) محصول سال 2012 که جانی دپ در آن نقش اصلی را بر عهده داشت، ظاهر شده است. جانی دپ و پری نیز سال گذشته با یکدیگر در اجرای زنده آهنگ «Train Kept a Rollin» همکاری کردند.

بسیاری تصور می‌کنند که روزهای درخشش و با شکوه جانی دپ به عنوان یک بازیگر به پایان رسیده است؛ فیلم‌های اخیر او همگی با شکست مواجه شده‌اند و آخرین فیلم او «مورتدِکای» با بودجه 60 میلیون دلاری، در گیشه‌های آمریکا تنها 7.6 میلیون دلار فروخت و در جهان فروشی معادل 16 میلیون دلار داشت.

 
 

برگرفته از
جانی دپ
لینک کوتاه

دیدگاه

2 دیدگاه برای “جانی دپ به گروه «Hollywood Vampires» پیوست!”
 1. این چرت و پرت ها رو نگو
  اگه آدم یه دپیست واقعی باشه همیشه فیلم های جانی براش جالبه
  اگر کارگردان بازیگر رو انتخاب میکنه تقصیر بازیگر نیس
  بازیگر به فکرمنفعت خودشه که قبول می کنه
  کارگردان باید عاقل باشه

  1. تازه یادم رفت بگم
   جانی فیلمایی مثل
   دارک شادوز
   دزدان دریایی
   کارخانه ی شکلات سازی
   ادوارد دست قیچی
   سوئینی تاد و

   رو هم با بیش از 40 جایزه داره
   حد اقل اینقدری باشیم که رنگو رو یادمون نره