عکس‌های خود را به دنیای مد انتقال دهید

نویسنده:

۱۲:۳۸:۲۶

اپلیکیشن‌های زیادی در زمینه عکاسی وجود دارد که گاهی عکس را به یک نقاشی آبرنگ یا طرحی از خطوط تبدیل می‌کند؛ اما نظرتان در مورد اپلیکیشنی که از طراحان مد واقعی استفاده کرده و عکس شما را به یک طرح اولیه تبدیل می‌کند، چیست؟ شرکت Appetizer Mobile که در زمینه توسعه‌ اپلیکیشن‌های مختص دستگاه‌های همراه فعال است، اخیراً اپلیکیشنی به نام Chic Sketch معرفی کرده که هم برای iOS‌ و هم برای اندروید است. این اپلیکیشن ارتباط شما را با طراحان لباس و مد واقعی برقرار می‌کند تا این افراد یک طرح اولیه لباس مختص شما، طراحی کنند.

این اپلیکیشن به منظور تبدیل عکس شما به یک تصویر مد که به طرح‌های طراحان لباس شباهت دارد، طراحی شده است. این اپلیکیشن از طریق فیلترهای هوشمندانه و الگوریتم‌های دست‌کاری در عکس این کار را انجام نمی‌دهد. در واقع یک سری تصویرگر مد در دفتر کار خود منتظرند تا به عکس شما نگاه کنند و یک طرح اولیه از روی آن بکشند. ابتدا باید این اپلیکیشن رایگان را دانلود کنید. سپس یا داخل اپلیکیشن عکسی از خود می‌گیرید یا عکسی که قبلاً داشتید را از آرشیو عکس‌هایتان انتخاب کرده و آن را برای تصویرگر مد آپلود می‌کنید. البته این کار در همان لحظه و فوراً انجام نمی‌شود؛ زیرا یک تصویرگر واقعی این طرح را می‌کشد. با این حال، شما می‌توانید کیفیت این طرح‌ها را در وب‌سایت Chic Sketch بررسی نمایید.

قیمت هر طرحی که طراحان می‌کشند، ۱۰ دلار است؛ پس عکس‌هایتان را با دقت انتخاب نمایید. همچنین یک قابلیت اجتماعی در این اپلیکیشن وجود دارد که به شما اجازه می‌‌دهد تا عکس‌های قبل و بعد از طراحی افراد دیگر را ببینید. شما می‌توانید این عکس‌ها را به راحتی و از طریق این اپلیکیشن، در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. از آنجا که تعداد تصویرگران محدود است، ممکن است کمی منتظر بمانید. برای این که منتظر نمانید گزینه‌ای وجود دارد که با پرداخت ۵ دلار طرح شما سریع‌تر کشیده می‌شود.

شما با استفاده از این اپلیکیشن یک عکس خاص و منحصربه‌فرد خواهید داشت.
 


برگرفته از
Chic Sketch
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “عکس‌های خود را به دنیای مد انتقال دهید”