پشتیبانی برنامه موبایلی استارباکس از اپل پی

نویسنده:

۰۱:۳۴:۱۹

زمانی که اپل، راه حل پرداخت موبایلی خود را در اکتبر 2014 راه اندازی کرد، استارباکس به عنوان یکی از شرکای پشتیبان اپل در فهرست پشتیبان ها قرار گرفت. تقریبا چهار ماه طول کشید؛ اما اکنون کاربران آیفون می‌توانند با استفاده از اپل پی قهوه های مورد علاقه خود را از استارباکس سفارش دهند.

اگرچه این گذار از نظر فنی، امکان استفاده از اپل پی و دسترسی به قهوه های مورد علاقه مردم را فراهم می کند؛ اما مشتریان استارباکس هنوز نمی‌توانند به صورت مستقیم در فروشگاه‌های استارباکس از اپل پی استفاده کنند. اپل پی فقط برای افزایش اعتبار به کارت های استارباکس، آن هم از طریق برنامه موبایلی استارباکس برقرار شده است.

استارباکس در سال 2009 از برنامه موبایلی خرید با کارت پرداخت خود رونمایی کرد؛ که این برنامه برای کاربران آیفون امکان پرداخت با کارت مجازی استارباکس را فراهم می کرد. از آن زمان، استارباکس در بهبود برنامه خود سرمایه گذاری کرده و یک برنامه وفاداری مشتری مجهز ساخته است.

استارباکس برنامه دارد تا در سال 2015، علاوه بر ادامه ارتقاء این برنامه، یک سرویس ملی سفارش و پرداخت موبایلی را راه اندازی کند و اخیرا در حال آزمایش این سرویس در پورتلند بوده است. همچنین جالب است که در ماه دسامبر سال 2014، استفاده از کیف پول موبایلی اسکوئر در استارباکس متوقف شد.

شاپرک

برگرفته از
استارباکس
لینک کوتاه

دیدگاه