رونمایی از نسخه Invincible X اتومبیل باری Hilux تویوتا

نویسنده:

۰۴:۴۴:۵۳

اگرچه مدل نسل هشتم اتومبیل Hilux در سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد؛ با این حال شرکت تویوتا یک نسخه هیجان‌انگیزتر از نسل هفتم این اتومبیل را معرفی کرد.
نسخه Invincible X این اتومبیل که بر اساس تزئینات مدل Invincible ارائه خواهد شد، اخیراً برای بازار بریتانیا معرفی شد.
این اتومبیل، از چهار گزینه چرخ آلیاژی جدید ۱۷ اینچی، نوارهای کناری لوله‌ای، نوار عقب بلند و یک Style Pack که دارای یک گارد جلویی، دستگیره‌های کرومی و نوارهای کرومی در اطراف هواکش‌ها و چراغ‌های عقب بهره می‌برد.

این اتومبیل تنها با یک مدل موتور ۳٫۰ لیتری دیزلی D-4D که ۱۹۶ اسب بخار توان دارد، ارائه خواهد شد. این توان باعث می‌شود که این اتومبیل باری و دیفرانسیل تمام چرخ بتواند وزنی معادل ۲٫۸ تن را تحمل کند. همچنین این اتومبیل در سبک‌های Double Cab body نیز ارائه خواهد شد.
داخل کابین این نسخه Hilux نیز آراسته است و در چهار گزینه چرم برای صندلی‌ها به رنگ‌های مشکی، دو رنگ متفاوت از مشکی، قهوه‌ای و قرمز پررنگ ارائه می‌شود. تمام این گزینه‌ها دارای سوزن‌دوزی X هستند.

این اتومبیل تمام مشخصات مدل Invincible‌ را نیز خواهد داشت، مانند صندلی‌های اسپرت، چراغ‌های جلویی که دارای حسگر گردوخاک هستند، چراغ‌های مه شکن جلو، شیشه مختص حریم خصوصی عقب، Vehicle Stability Control، دوربین عقب، شیشه‌هایی که گرم می‌شوند و سیستم Infotainment دو صفحه‌نمایشی تویوتا.
قیمت این نسخه از Hilux، ۳۶٬۶۰۴ دلار برای دنده دستی و ۳۸٬۱۳۹ دلار برای دنده اتوماتیک تعیین شده است. این اتومبیل را در حال حاضر در بریتانیا می‌توان سفارش داد. سفارش‌ها در اواخر ماه فوریه تحویل خواهد شد.

 
برگرفته از
Hilux
لینک کوتاه

دیدگاه